Witamy na stronie agencji prasowej.

Zamknij

Registration

Profile Informations

Login Datas

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Błędny adres e-mail
Wpisz adres e-mail
This email is already registered!
Wpisz hasło
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Jedno z pól zostało błędnie wypełnione lub Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.

Artykuły

Produkty 1 do 33 z 136

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący
 1. Niech Ci jedzenie wyjdzie na zdrowie

  Niech Ci jedzenie wyjdzie na zdrowie

  Sporo się dziś mówi o zgubnych skutkach pochłaniania nadmiaru kalorii. Dziwnie cicho jest o tym, że żywność podobnie, jak przyprawy mają moc leczenia chorób. W najlepszym razie spożywając określone produkty wzmocnimy swój układ immunologiczny. A wtedy żadne choroby nam nie straszne.

  Dowiedz się więcej
 2. Tam gdzie spełniają się marzenia

  Tam gdzie spełniają się marzenia

  Wieść o ich istnieniu funkcjonuje jedynie w nieoficjalnym obiegu. O osobliwościach z nimi związanych z reguły milczą przewodniki. Mimo to niezmiennie oblegane są przez turystów.

  Dowiedz się więcej
 3. Danie po parysku

  Danie po parysku

  Ma być lekko, pożywnie i niskokalorycznie, choć na kulinarne przysmaki nie skąpi się pieniędzy. O ile śniadanie nad Sekwaną ograniczy się do creissant, bułki moczonej w kawie, obiad będzie już bardziej syty.

  Dowiedz się więcej
 4. Artykuł - Nowożeńcy

  Artykuł - Nowożeńcy

  Ślub to uroczystość, w trakcie, której nawet najbardziej zagorzali sceptycy skłonni są hołdować wszelkim przesądom. Skwapliwie, więc przeglądają kalendarz, by ustalić najbardziej fortunny termin, kiedy wypowiedzą sakramentalne „tak”

  Dowiedz się więcej
 5. Hiszpanie lubią pieprzyć

  Hiszpanie lubią pieprzyć

  Barcelona nie narzekała nigdy na brak turystów. Szczególnie amatorzy nocnej zabawy wybierają hiszpański kurort na miejsce wakacyjnego wypoczynku.  Właściciele restauracji i całej gamy rodzinnych knajp, zwyczajowo już serwują przybyszom dania z oliwą i czosnkiem w roli głównej. 

  Dowiedz się więcej
 6. Mój przyjaciel kot

  Mój przyjaciel kot

  Kto nie skumplował się z kotem do końca nie zrozumie jego charakteru. Jedną cechę, jaką będzie wstanie wymienić, to niezależność. I faktycznie. O ile psy postrzegane są, jako uosobienie wierności, w kocią naturę wpisana jest skłonność do chodzenia własnymi ścieżkami. 

  Dowiedz się więcej
 7. Demoniczne czaszki

  Demoniczne czaszki

  Pochodzą z odmiennych rejonów świata. Wykonane są z różnych materiałów. Z pozoru nie mają ze sobą nic wspólnego. Tylko z pozoru. Każda z nich emanuje trudną do określenia, przeczuwaną siłą. Ich dziwne oddziaływanie nie należy jednak do dobrotliwych.

  Dowiedz się więcej
 8. Usiądź pod drzewkiem i odpocznij sobie

  Usiądź pod drzewkiem i odpocznij sobie

  W podreperowaniu nadwątlonych sił witalnych, kiedy czujemy się wyczerpani i apatyczni pomoże nam akacja, jodła, morwa i świerk. Bardzo hojnym przekaźnikiem zbawiennej energii jest orzech i kasztan.

  Dowiedz się więcej
 9. Odloty z trawką

  Odloty z trawką

  Wbrew powszechnej opinii zioła też mogą uzależnić. Ich raptowne odstawienie np. waleriany, wiąże się z wystąpieniem typowych objawów abstynencyjnych. 

  Dowiedz się więcej
 10. Śmiej się na zdrowie

  Śmiej się na zdrowie

  Śmiech, jak się okazuje, to najbardziej wypróbowana metoda odzyskania dobrej formy i uruchamiania systemów obronnych naszych organizmów. Dobry humor to darmowy i w dodatku najbardziej dostępny medykament.

  Dowiedz się więcej
 11. Meteopaci

  Meteopaci

  Od kilku dobrych lat możemy się pochwalić największą liczbą meteopatów. Dzielnie sekundują nam w tym Niemcy i Amerykanie. Obliczono, że ponad 60 proc społeczności cierpi z powodu pogodowych zmian, choć te były, są i będą. Na dobrą sprawę powinniśmy, więc wkalkulować je w naszą egzystencję.

  Dowiedz się więcej
 12. Zgubili swój czas

  Zgubili swój czas

  Siedmiolatek przez kilka minut spaceruje po lesie z ojcem. W ułamku sekundy niknie z oczu, by nigdy się nie pojawić. Pokaźny parowiec wypływa w rejs z 40 pasażerami na pokładzie. Znika za zakrętem rzeki, by rozpłynąć się w nicości. Podobny los spotka morski statek szkoleniowy.

  Dowiedz się więcej
 13. Dla kogo dieta bez kotleta

  Dla kogo dieta bez kotleta

  Co choleryk strawi, flegmatyk odrzuci. Wytrwani dietetycy dobrze wiedzą, że układając codzienne menu warto, a nawet trzeba brać pod uwagę temperament każdego biesiadnika.

  Dowiedz się więcej
 14. Policja nie lubi czerwonych

  Policja nie lubi czerwonych

  Kolor samochodu, wreszcie gadżety, jakie się w nim znajdują w przypadku kontroli drogowej, nie pozostają bez znaczenia – twierdzi Zbigniew Kocik, socjolog i kulturoznawca z Łodzi, prezes stowarzyszenia „Poznaj Samego Siebie”. 

  Dowiedz się więcej
 15. Tylko się nie utop

  Tylko się nie utop

  Wypadłeś z pontonu lub jachtu zachowaj spokój. W ekstremalnych sytuacjach najbardziej zgubna w skutkach jest panika. Szarpanina powoduje, że tonący zachłystuje się wodą, niepotrzebnie traci siły. Zanurza się pod wodę, zanim przybędzie pomoc.

  Dowiedz się więcej
 16. Mania rekordów, rekordy maniaków

  Mania rekordów, rekordy maniaków

  Bycie „naj”, to niezawodny sposób na uwolnienie się od frustrującej anonimowości. Nie brakuje, więc amatorów do podbijania wszelkich możliwych rekordów. A w tej materii każda dziedzina jest dobra. 

  Dowiedz się więcej
 17. Koncerty, inne jak wszystkie

  Koncerty, inne jak wszystkie

  W trakcie pamiętnego występu Lennon zawołał do publiczności -„Ci z was, którzy siedzą dalej niech klaszczą, reszta niech pobrzękuje biżuterią”.

  Dowiedz się więcej
 18. Gwiazdkę z nieba chcesz- dostaniesz

  Gwiazdkę z nieba chcesz- dostaniesz

  Nadsekwańska metropolia od dawna już uchodzi za miasto dla zakochanych. Nieprzypadkowo wielu nowożeńców właśnie tam spędza swój miodowy miesiąc.

  Dowiedz się więcej
 19. Francuz by się uśmiał

  Francuz by się uśmiał

  W okresie wakacyjnym swoje pięć minut maja wszelkiej maści przewodniki i turystyczne instruktaże. W ich obowiązkowym zestawie nie może zabraknąć  wiekowych obiektów, których zobaczyć nie wypada. Są wreszcie przybytki kultury i rozrywki , których odwiedzić nie sposób. 

  Dowiedz się więcej
 20. Może nad greckie morze

  Może nad greckie morze

  Grecja od kilku dobrych lat króluje w czołówce miejsc, gdzie często i chętnie wypoczywamy. A i trudno się dziwić, zważywszy, że jej mieszkańcy, podobnie jak Włosi czy Hiszpanie są wyjątkowo gościnni i żywiołowi. Punktualność nie ich najmocniejszą stroną. Grecka pomysłowość za to nie ma sobie równych, szczególnie w łamaniu wszelkich zakazów czy przepisów. 

  Dowiedz się więcej
 21. Podróż spełnionych życzeń

  Podróż spełnionych życzeń

  Jak świat długi i szeroki, wszędzie natrafiamy na miejsca, których odwiedzenie niekoniecznie musi wiązać się z zaspokojeniem czystej ciekawości. Ich nazwy nie figurują zazwyczaj w oficjalnych przewodnikach. Za to wieści o ich osobliwej mocy, mimo iż przenoszone pocztą pantoflową, nie giną.

  Dowiedz się więcej
 22. Roślina wie

  Roślina wie

  Paprotki, czy draceny są specjalistami od telepatycznych przekazów.

  Dowiedz się więcej
 23. Świętujemy - świrujemy

  Świętujemy - świrujemy

  Ludzie gustują we wszelkiego rodzaju świętach i rocznicowych obchodach. Pod każdą nieomal szerokością geograficzną okazji ku temu nie brakuje. Dla niezadowolonych, którym nie dość fetowania, skonstruowano specjalne kalendarze tzw. Chase’a.

  Dowiedz się więcej
 24. Artykul - Tak się dzieje na Wawelu

  Artykul - Tak się dzieje na Wawelu

  Astrolog z dokładnością szwajcarskiego zegarka przepowiedział datę narodzin przyszłego nosiciela polskiej korony. Wołoski władca Dracula z równą precyzją orzekł o śmierci bożego pomazańca. Rzecz dotyczyła Władysława Warneńczyka, najbardziej nieprzeniknionej postaci z pocztu polskich monarchów.

  Dowiedz się więcej
 25. Natura nie zna granic

  Natura nie zna granic

  Natura jest z pewnością nieobliczalna, jak nieobliczalny zdaje się człowiek ze swymi nieobliczalnymi wręcz możliwościami. Na próżno więc usiłujemy wyznaczać normy tam, gdzie wyznaczyć się ich nie da. 

  Dowiedz się więcej
 26. Kiedy skrzydlate atakują

  Kiedy skrzydlate atakują

  Rozpoczął się okres letnich wypadów za miasto. Amatorzy wypoczynku w plenerze muszą liczyć się z zagrożeniami, jakie czekają na nich w trakcie takiej eskapady. Wzrasta, bowiem aktywność komarów, kleszczy czy uzbrojonych w jad, skrzydlatych napastników. 

  Dowiedz się więcej
 27. Jedzenie po bułgarsku

  Jedzenie po bułgarsku

  W Bułgarskiej kuchni wszechobecna jest  kukurydza. Serwowana jest na różne sposoby. Od ulicznych sprzedawców dostaniemy ją gotowaną, czy pieczoną na ruszcie. 

  Dowiedz się więcej
 28. W krainie wiecznego uśmiechu

  W krainie wiecznego uśmiechu

  Australia to kraj wszechobecnych zakazów i niezawodnych afrodyzjaków.         

  Dowiedz się więcej
 29. Żyj z oddechem, oddychaj z życiem

  Żyj z oddechem, oddychaj z życiem

  Świadomy, prawidłowy oddech może działać, jak tabletka uspokajająca.

  Dowiedz się więcej
 30. Co ma aura do talerza

  Co ma aura do talerza

  Układając codzienne menu trzeba pamiętać nie tylko o liczeniu kalorii, ale także nie łączeniu pokarmów - twierdzi LIDIA MIRON, bioenergoterapeuta i specjalistka od zdrowego żywienia z Krakowa. 

  Dowiedz się więcej
 31. Artykul - Ale upał

  Artykul - Ale upał

  Gorąca, dobrze osłodzona kawa, doskonale ugasi pragnienie.

  Dowiedz się więcej
 32. Wypij sobie na zdrowie

  Wypij sobie na zdrowie

  Szklanka wody wypita na czczo pozwoli na pozbycie się z organizmu trujących toksyn.

  Dowiedz się więcej
 33. Co ma klimat do psychiki

  Co ma klimat do psychiki

  Od kilku dobrych lat masowo chorujemy na depresję. Przynajmniej tak informuj nas media. Ataki tej choroby nasilają się przy lada okazji. Rozkojarzenie, apatia dopada nas w okresie jesieni, ponieważ aura ta zdecydowanie skąpi nam słonecznego światła. Wiosną, kiedy nie możemy narzekać na jego brak pojawiają się za to raptowne zmiany temperatur i ciśnienia. 

  Dowiedz się więcej

Produkty 1 do 33 z 136

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący