Witamy na stronie agencji prasowej.

Zamknij

Registration

Profile Informations

Login Datas

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Błędny adres e-mail
Wpisz adres e-mail
This email is already registered!
Wpisz hasło
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Jedno z pól zostało błędnie wypełnione lub Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.

Zdrowie i Uroda

Zdrowie i Uroda

Produkty 1 do 33 z 179

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący
 1. Z nogami do przodu

  Z nogami do przodu

  Wypoczynek na materacu z morskiej trawy czy słomy to gwarancja dobrego samopoczucia. Nie tylko broni nas przed szkodliwymi emisjami otaczających nas komputerów i radioodtwarzaczy. Okazuje się one równie skuteczny w schorzeniach reumatycznych i krążeniowych. 

  Dowiedz się więcej
 2. Apetyt na minerały

  Apetyt na minerały

  Często boli cię głowa. Czujesz się zmęczony i w dodatku bez ochoty do robienia czegokolwiek. W najmniej spodziewanym momencie dopadają cię kołatania serca. Powodem zdrowotnych kłopotów może być brak minerałów.  

  Dowiedz się więcej
 3. Kiedy dzwoni w uszach

  Kiedy dzwoni w uszach

  Dzwoni ci w uszach. Uważaj. Może być to oznaką choroby np. anemii lub niedoczynności tarczycy. Nadwrażliwość na dźwięki bywa jednym z sygnałów niedoboru magnezu.

  Dowiedz się więcej
 4. Konstelacje i kuracje

  Konstelacje i kuracje

  Astrolog precyzyjnie określi choroby, jakie mogą nas zaatakować. Równie dobrze sprecyzuje czas, kiedy to nastąpi.

  Dowiedz się więcej
 5. Niech Ci jedzenie wyjdzie na zdrowie

  Niech Ci jedzenie wyjdzie na zdrowie

  Sporo się dziś mówi o zgubnych skutkach pochłaniania nadmiaru kalorii. Dziwnie cicho jest o tym, że żywność podobnie, jak przyprawy mają moc leczenia chorób. W najlepszym razie spożywając określone produkty wzmocnimy swój układ immunologiczny. A wtedy żadne choroby nam nie straszne.

  Dowiedz się więcej
 6. Zwalcz wirusy po swojemu

  Zwalcz wirusy po swojemu

  Znane od pokoleń dobroczynne zioła oraz naturalne środki są niezwykle skuteczne w walce z infekcjami, które na nas czyhają wiosną. Jest jeden niezbędny warunek - naturalne sposoby walki z przeziębieniem należy zastosować jak najszybciej- twierdzi MONIKA COMPAŁA - CZERWONKA, rzeszowska farmaceutka.

  Dowiedz się więcej
 7. Bezsensowna bezsenność

  Bezsensowna bezsenność

  Kiedy i dlaczego dopada na bezsenność, na to pytanie nie znaleziono jeszcze jednoznacznej odpowiedzi. Jedno jest pewne listy skazanych na wypoczynek z otwartymi oczami  wydłużają się wciąż o nowe ofiary.

  Dowiedz się więcej
 8. Nie musisz cierpieć, zaufaj fachowcom

  Nie musisz cierpieć, zaufaj fachowcom

  Ból bywa tępy i ostry, może trwać kilka godzin lub dni, ale może też nękać latami. Ma wiele oblicz i jeden wspólny mianownik. Skutecznie utrudnia nam życie. Długotrwały może zrujnować psychikę, uniemożliwić pracę. Nie bez powodu umiejętność radzenia sobie z nim jest tak ważna.

  Dowiedz się więcej
 9. Głodówka - Apetyt na zdrowie

  Głodówka - Apetyt na zdrowie

  Aplikowanie sobie kilkudniowych głodówek z pewnością pozwoli nam na utrzymanie młodzieńczej sylwetki. Niekoniecznie, jednak będzie miała ona właściwości lecznicze. Stosowana w drastycznej formie lub trwająca zbyt długo, może skutecznie zrujnować nasze zdrowie. Zanim, więc zrezygnujemy z kulinarnych specjałów, warto wcześniej poradzić się specjalisty.

  Dowiedz się więcej
 10. Kiedy dziecko ma depresję

  Kiedy dziecko ma depresję

  Atakującym nas dziś schorzeniom, z depresją w roli głównej poświęcamy coraz więcej uwagi. Niewiele mówi się o depresji dziecięcej. A tymczasem w gabinetach specjalistów pojawia się coraz więcej młodocianych pacjentów, dotkniętych tą właśnie chorobą. Spośród nich, aż 80 proc. myślało o samobójstwie, lub usiłowało je popełnić. Na ten desperacki krok decydują się nawet 8 - latkowie. 

  Dowiedz się więcej
 11. Wojna na dźwięki

  Wojna na dźwięki

  Odtajnione archiwa służba specjalnych dowiodły, że  masowe eksperymenty ze świetlnymi impulsami w roli główej prowadzono już na początku lat 60. I okazały się groźną, choć niewidzialną bronią. Rosjanie systematycznie częstowali świetlnymi migawkami amerykańskie obiekty. Z pozoru nic nie znaczące pulsujące błyski skutecznie dekoncentrowały ofiary dziwnego ataku. 

  Dowiedz się więcej
 12. Nic na siłę, odchudź się z rozwagą

  Nic na siłę, odchudź się z rozwagą

  Drastyczne zrzucanie kilogramów może być równie niebezpieczne, co nadmierna otyłość. Raptowne zmniejszenie posiłków równoznaczne jest z ubytkiem wielu witamin i minerałów w nich zawartych. Pozbawieni tego, co lubimy z pewnością nie staniemy się uosobieniem dobrego humoru. Nie dość, że zwariuje nam psychika, organizm też zacznie protestować.

  Dowiedz się więcej
 13. Kiedy skrzypi w kolanie

  Kiedy skrzypi w kolanie

  Twoje kolano jest wykoślawione lub przypomina do złudzenia literę C. Gorzej, jeśli w trakcie chodzenia trzeszczy i skrzypi. Schorzenia z kolanem w roli głównej nie są dziś rzadkością, a wręcz przeciwnie. Występowały od zawsze, ale nie od zawsze, w tak masowej ilości .

  Dowiedz się więcej
 14. Usiądź pod drzewkiem i odpocznij sobie

  Usiądź pod drzewkiem i odpocznij sobie

  W podreperowaniu nadwątlonych sił witalnych, kiedy czujemy się wyczerpani i apatyczni pomoże nam akacja, jodła, morwa i świerk. Bardzo hojnym przekaźnikiem zbawiennej energii jest orzech i kasztan.

  Dowiedz się więcej
 15. Odloty z trawką

  Odloty z trawką

  Wbrew powszechnej opinii zioła też mogą uzależnić. Ich raptowne odstawienie np. waleriany, wiąże się z wystąpieniem typowych objawów abstynencyjnych. 

  Dowiedz się więcej
 16. Stuknęło Ci 50 lat

  Stuknęło Ci 50 lat

  Mniejsze skłonności do depresji, zwiększony potencjał twórczy, wreszcie, umiejętność właściwego spożytkowania, gromadzonej przez pół wieku wiedzy, to bezsporne atuty większości pięćdziesięciolatków.

  Dowiedz się więcej
 17. Śmiej się na zdrowie

  Śmiej się na zdrowie

  Śmiech, jak się okazuje, to najbardziej wypróbowana metoda odzyskania dobrej formy i uruchamiania systemów obronnych naszych organizmów. Dobry humor to darmowy i w dodatku najbardziej dostępny medykament.

  Dowiedz się więcej
 18. Między jawą i snem

  Między jawą i snem

  Hipnozę definiuje się, jako odmienny stan świadomości, a uprecyzyjnia, jako coś pomiędzy snem a jawą. Charakteryzuje się ona wzmożoną podatnością na sugestie oraz brakiem naturalnej skłonności umysłu do spekulacji. Sprawdza się równie doskonale w walce z bólem. 

  Dowiedz się więcej
 19. Meteopaci

  Meteopaci

  Od kilku dobrych lat możemy się pochwalić największą liczbą meteopatów. Dzielnie sekundują nam w tym Niemcy i Amerykanie. Obliczono, że ponad 60 proc społeczności cierpi z powodu pogodowych zmian, choć te były, są i będą. Na dobrą sprawę powinniśmy, więc wkalkulować je w naszą egzystencję.

  Dowiedz się więcej
 20. Dzieciak też człowiek, swój charakter ma

  Dzieciak też człowiek, swój charakter ma

  Każdy dzieciak to indywidualista. Rodzice powinni o tym pamiętać i to uszanować. Mając to na uwadze powinni zadbać o prawidłowy rozwój motoryczny, jak i emocjonalny malucha. A z tym bywa różnie, bo też i ze znajomością psychiki swoich pociech jesteśmy „na bakier”.

  Dowiedz się więcej
 21. Dla kogo dieta bez kotleta

  Dla kogo dieta bez kotleta

  Co choleryk strawi, flegmatyk odrzuci. Wytrwani dietetycy dobrze wiedzą, że układając codzienne menu warto, a nawet trzeba brać pod uwagę temperament każdego biesiadnika.

  Dowiedz się więcej
 22. Trunkowy stół może być zdrowy

  Trunkowy stół może być zdrowy

  "Procenty” na biesiadnym stole niekoniecznie kojarzyć muszą się z opilstwem. Stosownie dobrane, podobnie jak przyprawy mają moc uczynienia z najmniej zjadliwej potrawy prawdziwego rarytasu. 

  Dowiedz się więcej
 23. Ten typ tak ma

  Ten typ tak ma

  Jako, że lubimy mieć wszystko sklasyfikowane i nazwane zabraliśmy się za zaszufladkowanie migreny. Medycy rozróżniają kilka jej rodzajów.

  Dowiedz się więcej
 24. Nałogowcy

  Nałogowcy

  Umieraj zrujnowany, banki spłacą twoje długi. Kto dużo pracuje krótko żyje. Lepiej być szczęśliwą ignorantką, niż sfrustrowaną perfekcjonistką. To recepty na udane życie, serwuje się nam przez ukazujące się dzisiaj, na księgarskim rynku, samouczki. 

  Dowiedz się więcej
 25. Zniewoleni

  Zniewoleni

  Cienka jest granica pomiędzy przyjemnością, a uzależnieniem. A stać się możemy niewolnikami nieomal wszystkiego, od nałogowego sprzątania, po liczenie znajomych, którym przyszło pożegnać się z tym światem.

  Dowiedz się więcej
 26. Naucz się denerwować

  Naucz się denerwować

  Każdy z nas ma odmienną osobowość, temperament. W związku z tym w osobliwy dla siebie sposób reagujemy na targające nami emocje. 

  Dowiedz się więcej
 27. Podaj rękę ortopedzie

  Podaj rękę ortopedzie

  Niepewny chód, jeszcze mniej pewna, bo drżąca ręka do niedawna jeszcze kojarzyły się z wiekiem, więcej niż dojrzałym. Dzisiaj już dwudziestolatkowie mają niemałe kłopoty z prostowaniem kolan i kręgosłupów. 

  Dowiedz się więcej
 28. Alzheimer atakuje młodych

  Alzheimer atakuje młodych

  Alzheimer zaatakuje szare komórki dwudziestolatków. Objawy choroby będą widoczne trzydzieści lat później. 

  Dowiedz się więcej
 29. Jedzenie na skupienie

  Jedzenie na skupienie

  Matura, obrona pracy magisterskiej, czasami zwykłe zaliczenie, czy rozmowa kwalifikacyjna z szefem z reguły wiąże się ze sporym stresem. Dla ucznia, studenta, młodego stażysty startującego w zawodzie egzamin jest nieuniknionym źródłem ciągłych napięć. Ważne, by umieć go obłaskawić, na tyle by nie rujnował nam zdrowia. 

  Dowiedz się więcej
 30. W poczekalni życia

  W poczekalni życia

  Kiedy i dlaczego dopada nas wieloletni sen, na to pytanie nie znaleziono jeszcze jednoznacznej odpowiedzi. Jedno jest pewne listy skazanych na przymusowy wypoczynek wydłużają się o nowe ofiary.

  Dowiedz się więcej
 31. Serce w rozterce

  Serce w rozterce

  W poniedziałki dopada nas zawał.

  Dowiedz się więcej
 32. Co się dzieje w naszej głowie?

  Co się dzieje w naszej głowie?

  Jak świat długi i szeroki ludzie, którzy na własnej skórze, a właściwie głowie przekonali się, co to jest migrena usiłują zrozumieć, dlaczego boli i dlaczego aż tak. 

  Dowiedz się więcej
 33. Chory kręgosłup- garbate życie

  Chory kręgosłup- garbate życie

  Czujesz się rozkojarzony. Bez powodu boli cię głowa. I ani ci w głowie, że powodem tych kłopotów jest uszkodzony kręgosłup. 

  Dowiedz się więcej

Produkty 1 do 33 z 179

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący