Witamy na stronie agencji prasowej.

Zamknij

Registration

Profile Informations

Login Datas

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Błędny adres e-mail
Wpisz adres e-mail
This email is already registered!
Wpisz hasło
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Jedno z pól zostało błędnie wypełnione lub Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.

Rozrywka

Rozrywka

30 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący
 1. SMS od nieboszczyka

  SMS od nieboszczyka

  Chęć do kontaktów z zaświatami towarzyszyła ludziom od zawsze. Jeszcze kilkanaście lat temu, na spirytystycznym topie dominowały wirujące stoliki i tabliczki ouija. 

  Dowiedz się więcej
 2. Artykuł - Nowożeńcy

  Artykuł - Nowożeńcy

  Ślub to uroczystość, w trakcie, której nawet najbardziej zagorzali sceptycy skłonni są hołdować wszelkim przesądom. Skwapliwie, więc przeglądają kalendarz, by ustalić najbardziej fortunny termin, kiedy wypowiedzą sakramentalne „tak”

  Dowiedz się więcej
 3. Przechytrzyć czarnego kota

  Przechytrzyć czarnego kota

  Mało kto przyznaje się dziś do wiary w przesądy. Bez oporów i na komendę łapiemy się za to za guzik, na widok przechodzącego obok kominiarza. Skwapliwie też odpukujemy w niemalowane i targamy do domu znalezioną na drodze podkowę. Tak na wszelki wypadek.

  Dowiedz się więcej
 4. Policja nie lubi czerwonych

  Policja nie lubi czerwonych

  Kolor samochodu, wreszcie gadżety, jakie się w nim znajdują w przypadku kontroli drogowej, nie pozostają bez znaczenia – twierdzi Zbigniew Kocik, socjolog i kulturoznawca z Łodzi, prezes stowarzyszenia „Poznaj Samego Siebie”. 

  Dowiedz się więcej
 5. Wybuchowe związki

  Wybuchowe związki

  Wraz z rosnąca sławą Elvis Presley bardzo szybko dostaje się na celownik ówczesnego szefa FBI Edgara Hoovera i jego wszechobecnej świty. O ile na sam widok rozkołysanych bioder „Króla” nastolatki dostawały amoku, ich bardziej stateczne matki kipiały z oburzenia.

  Dowiedz się więcej
 6. Małżeństwo z akcentami

  Małżeństwo z akcentami

  Ślub to uroczystość w trakcie, której nawet najbardziej zagorzali sceptycy skłonni są hołdować wszelkim przesądom. Skwapliwie, więc przeglądają kalendarz, by ustalić najbardziej fortunny termin, kiedy wypowiedzą sakramentalne „tak”.

  Dowiedz się więcej
 7. Mania rekordów, rekordy maniaków

  Mania rekordów, rekordy maniaków

  Bycie „naj”, to niezawodny sposób na uwolnienie się od frustrującej anonimowości. Nie brakuje, więc amatorów do podbijania wszelkich możliwych rekordów. A w tej materii każda dziedzina jest dobra. 

  Dowiedz się więcej
 8. Rekordy rekordów

  Rekordy rekordów

  Bycie „naj” to niezawodny sposób na uwolnienie się od frustrującej anonimowości. Nie brakuje, więc amatorów do podbijania wszelkich możliwych rekordów. A w tej materii każda dziedzina jest dobra. 

  Dowiedz się więcej
 9. Świętujemy - świrujemy

  Świętujemy - świrujemy

  Ludzie gustują we wszelkiego rodzaju świętach i rocznicowych obchodach. Pod każdą nieomal szerokością geograficzną okazji ku temu nie brakuje. Dla niezadowolonych, którym nie dość fetowania, skonstruowano specjalne kalendarze tzw. Chase’a.

  Dowiedz się więcej
 10. Jak reklamować taką reklamację

  Jak reklamować taką reklamację

  Klient zawsze ma rację, z małymi wyjątkami.

  Dowiedz się więcej
 11. Do szefa bez granatów

  Do szefa bez granatów

  Najbardziej lubiane barwy, kolor ubrań dominujących w naszych szafach staną się podobnie jak pismo, doskonałym przewodnikiem po naszych charakterach.

  Dowiedz się więcej
 12. Polowanie na Anioły

  Polowanie na Anioły

  Zapal trzy świece w złotym kolorze, ułożone na złotym obrusie. Przez 15 minut przywołuj swojego Anioła po trzykroć powtarzając „Przybądź”. 

  Dowiedz się więcej
 13. Na kogo trafił...

  Na kogo trafił...

  Nie brakuje zawodów, których przedstawiciele w sposób szczególny narażeni są na kaprysy losu. Zimna kalkulacja, precyzyjne zaplanowanie czy wysokiej klasy profesjonalizm na nic się nie zdadzą, kiedy w nasze życie wkracza pech.

  Dowiedz się więcej
 14. Zdrada na planie filmowym

  Zdrada na planie filmowym

  Powalił go cios wibrującej ręki? Klątwa klasztoru Shaoloin trwa nadal? Kto następny na czarnej liście rodziny Lee?

  Dowiedz się więcej
 15. Rozwodzimy się

  Rozwodzimy się

  W praktyce każdego z moich koleżanek i kolegów - adwokatów zdarzają się humorystyczne sytuacje. Sprawy rozwodowe są z natury swojej smutne, a czasem wręcz dramatyczne i doprawdy trudno doszukiwać się tutaj dawki humoru. 

  Dowiedz się więcej
 16. W swoim żywiole

  W swoim żywiole

  Przedstawiciele każdego ze znaków zodiaku mają określone predyspozycje, tendencje do pewnych charakterystycznych zachowań. Środowisko, w jakim żyjemy, wychowanie wreszcie gromadzone każdego dnia doświadczenia korygują te cechy. Żywioł, jakiemu są przypisane będzie jednak miał swoje pięć minut w trakcie urządzania nowego lokum. 

  Dowiedz się więcej
 17. Co się stało z moją skarpetką

  Co się stało z moją skarpetką

  Francuzi zaczęli liczyć skarpetki. A to za sprawą artykułu, który ukazał się niedawno w tamtejszej prasie. Jego autor z całkowitą pewnością stwierdził, że w trakcie prania, zawsze jedna ze skarpetek „gdzieś” znika. A gdzie?

  Dowiedz się więcej
 18. Katarzynki biją Andrzejków

  Katarzynki biją Andrzejków

  Czym więcej masz lat tym więcej szpilek Ci wbiją…do kapelusza. A ten jest obowiązkowym rekwizytem Katarzynkowej imprezy.

  Dowiedz się więcej
 19. Włoskie wesele

  Włoskie wesele

  Zaproszeni na uroczystość goście taszczą odkurzacze, kuchenki mikrofalowe i telewizory do weselnej sali. Na forum publicum będą musieli postawić swój prezent na stole zlokalizowanym tuz obok młodych i ich rodziców. A, że ludzka pamięć jest zwodnicza będą musieli wpisać się dodatkowo do księgi zaproszonych i zaznaczyć, z czym przybyli. Kwiaty jeszcze przed ślubem powędrują do domu młodej.

  Dowiedz się więcej
 20. Święty od zabawy

  Święty od zabawy

  Przedstawiciele każdej z nacji, jak świat dugi i szeroki szukają okazji do wspólnej zabawy. Każdy pretekst jest dobry. I dobrze, Bo to wspólne imprezowanie ma moc leczenie depresyjnych nastrojów, likwidowania frustracji i kompleksów. Sprawdzi się lepiej i szybciej, bijąc na łeb skutecznością niejednego psychoanalityka.  

  Dowiedz się więcej
 21. To kobiety wybierają i usidlają partnera

  To kobiety wybierają i usidlają partnera

  Często pierwsze spotkanie wystarczy, by „zaiskrzyło’. Jeśli mamy zakochać się od pierwszego wejrzenia, nastąpi to w ciągu trzech pierwszych sekund spotkania. Tak przynajmniej twierdzą znawcy tematu m.in. MACIEJ COSMO, specjalista s od coachingu. 

  Dowiedz się więcej
 22. Jak to na weselu

  Jak to na weselu

  Jak świat długi i szeroki śluby i wesela mają jedną wspólną cechę pachną zabawą i wydatkami. W przypadku Włochów, przede wszystkim mieszkańców małych sycylijskich miasteczek w uroczystości zaślubin obowiązkowo uczestniczyć musi zarówno rozliczna rodzina z kuzynostwem „piątego stopnia włącznie, jak i całe grono sąsiadów. 

  Dowiedz się więcej
 23. Święty rozdaje prezenty

  Święty rozdaje prezenty

  Dzisiaj kojarzony jest z furą prezentów, które trafiaja pod dziecięce poduszki. Do niedawna jeszcze specjalizował się w ochronie przed atakami wilków. Skutecznie też rywalizował ze świętym Antonim w prostowaniu "złamanych serc". A swatem był niezawodnym. Dowiedz się więcej
 24. Jasnowidz kontra hazard

  Jasnowidz kontra hazard

  Wśród klientów, szukających pomocy u różnej maści jasnowidzów nie brakuje miłośników gier liczbowych. Są gotowi słono zapłacić, za wytypowanie, pachnących fortuną, liczb.

  Dowiedz się więcej
 25. Tylko bez szczepienia

  Tylko bez szczepienia

  Chodzisz zakichany, połamany i obolały i w dodatku tak naprawdę nie wiesz co ci dolega zrezygnuj ze szczepienia. Jeśli to grypa, żadna profilaktyka nie będzie ci już potrzebna.

  Dowiedz się więcej
 26. Oskar – kot, który wyczuwał śmierć

  Oskar – kot, który wyczuwał śmierć

  Amerykańskie hospicjum w Prowedence. Kiedy trafił tam kot Oskar nie wiadomo. Wiadomo, że swym kocim zmysłem bezbłędnie wyczuwał rozpoczynającą się agonie. Oskar układał się przy łóżku pacjenta, który według jego kociego wyczucia niebawem wyzionie ducha. I pozostawał z nim do ostatecznego końca. 

  Dowiedz się więcej
 27. Gwiazdy dają przykład

  Gwiazdy dają przykład

  Nieskazitelna uroda, bywa że otwiera drogę do kariery

  Dowiedz się więcej
 28. Przez okno prawdy

  Przez okno prawdy

  Od niezrealizowanych marzeń dzieliła mnie tylko szyba. Za oknem ona – piękna i zadbana, znacznie bardziej atrakcyjna niż ja byłam kiedykolwiek, choć przecież starsza ode mnie o jakieś dziesięć lat. Nie, nie było tego widać. Nikt by tego nie zauważył...

  Dowiedz się więcej
 29. Elegancko, czy dużo i tanio?

  Elegancko, czy dużo i tanio?

  Często słyszę: To bardzo dobry lokal,  bo było wykwintnie, elegancko, dobre jedzenie, dużo dają i bardzo tanio. 

  Dowiedz się więcej
 30. Idziemy do restauracji

  Idziemy do restauracji

  „Co dziś na obiad? – cały tydzień była fitka, to w niedzielę rosół”. Tak odpowiadała moja mama na postawione pytanie. No i oczywiście przygotowywała i gotowała obiad. Jeśli dobrze pamiętam trwało to kilka godzin, bo i rosół musiał długo pykać, czyli gotować się powoli, bo taki jest najlepszy. A i schabowy też musiał poleżeć w panierce, no i oczywiści kompot, bo zawsze był kompot.

  Dowiedz się więcej

30 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący