Witamy na stronie agencji prasowej.

Zamknij

Registration

Profile Informations

Login Datas

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Błędny adres e-mail
Wpisz adres e-mail
This email is already registered!
Wpisz hasło
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Jedno z pól zostało błędnie wypełnione lub Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.

Reportaże

Reportaże

Produkty 1 do 33 z 53

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek malejący
 1. Po co mnie ratowaliście

  Po co mnie ratowaliście

  Usłyszałam krzyk kobiety leżącej obok mnie. Ratujecie ją. Ona umiera. A potem już był tylko wszechogarniający spokój. Zobaczyłam postacie ubrane na biało. Nie widziałam ich twarzy. Pamiętam tylko, że było ich dużo. Przechodzili obok mnie w milczeniu, całkowicie bezszumnie.

  Dowiedz się więcej
 2. Jasnowidz szuka zguby

  Jasnowidz szuka zguby

  Kiedy poszukiwania zaginionych przeciągają się w nieskończoność ostatnią deską ratunku jest szósty zmysł jasnowidza.

  Dowiedz się więcej
 3. Święty, jak z obrazka

  Święty, jak z obrazka

  - Kiedy otworzyłam drzwi zobaczyłam bezzębnego, garbatego starca, z ciężkim workiem na plecach. Ubrany był dziwnie, w czarną sutannę mnicha, z dużym krzyżem na piersi. Na głowie czapka, spiczasta, jakby o spłaszczonym daszku. Patrzył na mnie uważnie i bardzo przenikliwie. Stałam skamieniał, nie potrafiąc zrobić ruchu. 

  Dowiedz się więcej
 4. O czym mówią zaświaty

  O czym mówią zaświaty

  Jest mokro, zimno. Otchłań oblepia mnie coraz bardziej. Zagęszcza się. Brakuje mi powietrza. Duszę się. 

  Dowiedz się więcej
 5. Na skraju lasu... w Osiej Górze

  Na skraju lasu... w Osiej Górze

  Osia Góra - mała, niepozorna wydawać by się mogło pod kolbuszowska wioska, znana jest mieszkańcom regionu..., a może i kraju. A to za sprawą niezwykłego zdarzenia, kiedy to na skraju pobliskiego lasu Matka Boska ludziom się objawiła.

  Dowiedz się więcej
 6. Spotkania z pożegnanymi

  Spotkania z pożegnanymi

  Nie wiem skąd przyszła, ale jestem pewien, że zobaczyłem konkretną osobę. Matka była mniej więcej w tym samym wieku, w jakim umarła. Wyglądała jednak na zdrowszą i szczęśliwszą niż pod koniec życia. 

  Dowiedz się więcej
 7. Interwencja z zaświatów

  Interwencja z zaświatów

  Miałam czterdzieści lat, kiedy lekarze stwierdzili u mnie chorobę nowotworową. Konieczna była operacja. Diagnozy były mało pocieszające. Dawano mi jedynie 5 procent szansy, że guz nie jest złośliwy, pięć procent nadziei na życie. 

  Dowiedz się więcej
 8. Śmierć malowana

  Śmierć malowana

  Ludzie jej potrzebują. Ci żywi Tylko żadnych zdjęć proszę - Agnieszka zastrzega od razu. Nie, żeby wstydziła sił tego, co robi, ale ludzie różnie reagują na wieść o jej profesji. Różnie, to znaczy na ogół ostrożnością, trochę lękiem, ledwie tłumioną niechęcią, czy w ogóle nie tłumioną odrazą. A przecież jest potrzebna i czuje się potrzebna nawet bardziej niż ci martwi.

  Dowiedz się więcej
 9. Ile znieść może człowiek

  Ile znieść może człowiek

  Ile znieść może człowiek? I dlaczego wśród tłumu ludzi jest ze swoim nieszczęściem tak bardzo samotny? Wszyscy byli odwróceni.

  Dowiedz się więcej
 10. Targowanie z Panem Bogiem

  Targowanie z Panem Bogiem

  Proszę wyłączyć magnetofon. Nagrywanie przeszkadza mi w nawiązaniu kontaktu. Nie chcę, pisali o tym, co tu zobaczycie. I tak już jesteśmy napiętnowani przez mieszkańców wioski- wzbrania się pani Zuzanna, nazywana przez ludzi jasnowidzem i uzdrowicielką.

  Dowiedz się więcej
 11. Krwiopijcy i ludożercy

  Krwiopijcy i ludożercy

  Na początku lat osiemdziesiątych agencje prasowe podały krótką, lakoniczną informację o śmierci mieszkańca jednego z amerykańskich miast. Demetriusz Micura, Polak z pochodzenia zadławił się w nocy trzymanym w ustach ząbkiem czosnku, który miał go chronić przed atakami wampirów. Całkiem niedawno odnotowano dwa podobne przypadki.

  Dowiedz się więcej
 12. Konstelacje morderców

  Konstelacje morderców

  Znalezienie w kosmogramie przestępczych, tendencji do morderstw nie jest sprawa prostą. Bywa jednak możliwe.

  Dowiedz się więcej
 13. Straszny dom

  Straszny dom

  Oni tu mieszkać nie będą – stwierdził ojciec spoglądając na ten dom. I rzeczywiście – młodzi uciekli stąd po trzech miesiącach.

   

  Dowiedz się więcej
 14. Twarz diabła

  Twarz diabła

  „Samotny wilk” - wymawiano ze zgrozą i tylko szeptem. Anatolij Onoprienko, człowiek znikąd, który przez siedem lat terroryzował obywateli Ukrainy. Okrzyknięty potworem, wampirem, nazywany przez przerażonych współobywateli „samotnym wilkiem”. Zabójca 52 osób, w tym 10 dzieci.

  Dowiedz się więcej
 15. Zabić żeby zjeść

  Zabić żeby zjeść

  Ciepły odór śmierci przyprawia o mdłości. Bo też to nie perfumeria, tu się zabija. Ryk i kwik zabijanych przejmuje dreszczem. Bo to nie miejsce dla chórów ku czci życia, tu się zabija. Po mokrej posadzce płynie krew, pod stopami krew. Jeśli ktoś chce stąpać po kwiatach niech idzie na łąkę. Bo tu się zabija.

  Dowiedz się więcej
 16. Strach też boli

  Strach też boli

  Fobie, obsesje atakują i obezwładniają nagle i z pozoru bez powodu.

  Dowiedz się więcej
 17. Nie narzekać i nie chwalić

  Nie narzekać i nie chwalić

  Mało kto przyznaje się, że jest przesądny Z reguły jednak skwapliwie transportujemy do domu znalezioną gdzieś na drodze podkowę. Równie skrupulatnie zawracamy z drogi, kiedy przebiegł ją czarny kot. Dla Aidy Kosojan Przybysz, jasnowidzącej ormianki, piątkowa trzynastka nie wzbudza złowieszczych skojarzeń. 

  Dowiedz się więcej
 18. Z poprawką Boga na Pana

  Z poprawką Boga na Pana

  W ludzkie życiorysy wpisanych jest wiele dróg. Ja widzę tą najbliższą, na której pierwszy krok został już zrobiony. Przestrzegam, tam jest blokada, niebezpieczeństwo, trzeba uważać. Bywa i tak, że lepiej wycofać się w porę. Możliwości jest mnóstwo, mnóstwo rozwiązań. Ważne, by uchwycić sygnały ostrzegawcze, których nie chcemy może nie potrafimy sami dostrzec.

  Dowiedz się więcej
 19. Wojna była lepsza

  Wojna była lepsza

  Wojna to interes, to śmierć, to przygoda. Wojna to strach, zabawa i trupy kolegów. Wojna to przekleństwo, szkoła charakteru, to polityka i kalectwo. Wojna jest wszystkim.

  Dowiedz się więcej
 20. Klątwa

  Klątwa

  Rzadko używam słowa klątwa, częściej mówię o negatywnych programach. To brzmi może bardziej sterylnie. Nie budzi tak ewidentnych i złowieszczych skojarzeń - twierdzi Swietłana Dorzak, bioenergoterapeutka i chiromantka.

  Dowiedz się więcej
 21. Co ma kolor do psychiki

  Co ma kolor do psychiki

  Każda emocja  wyraźnie utrwala się na otaczającej nas aurze. Jej kolory są nieomylnym informatorem tego co tkwi w naszej psychice. To wreszcie szczegółowa karta chorobowa z dokładna adnotacją gotowych do ataku schorzeń – twierdzi Nina Dul bioenergoterapeutka, jarosławianka z pochodzenia. Dziś mieszkanka Hamburga.

  Dowiedz się więcej
 22. Widziałam śmierć z bliska

  Widziałam śmierć z bliska

  Zapominamy wiele wydarzeń. Tego jednego z reguły nie potrafimy. Każdy nieomal obojętnie czy wydarzyło się lata temu czy zaledwie kilka miesięcy ze szczegółami pamięta okoliczności, w jakich przyszło mu się pożegnać z kimś bardzo mu drogim, już na zawsze. I na zawsze już wielu do końca swoich dni będzie zadawał sobie pytanie - Czy to pożegnanie mogło, powinno wyglądać inaczej.

  Dowiedz się więcej
 23. Interes się kręci, a nie chce się żyć

  Interes się kręci, a nie chce się żyć

  Niespełna 40 letni Ryszard trafił na kuracje psychiatryczną 7 tygodni temu. Przedtem pojawiły się kłopoty z kondycją. Znużenie. ciągłe zmęczenie zadyszka i kołatania serca, jeszcze ten lęk irracjonalny, przed wszystkim i wszędzie. Dopadał go nagle i niespodziewanie, by równię szybko i nieoczekiwanie minąć. Kiedyś zniknął bezpowrotnie. Pojawiła się beznadzieja. 

  Dowiedz się więcej
 24. Zły parafialny

  Zły parafialny

  Proboszcz poddębickiej parafii kontra opętany.

  Dowiedz się więcej
 25. Zabójcze kręgi

  Zabójcze kręgi

  Były takie sympatyczne, serdeczne. Przedstawiły się, jako pracownice z Funduszu Zdrowia. Miałyśmy razem wybrać jakieś zdrowotne ulgi, które należą się emerytom. Bez wahania wpuściłam je do mieszkania. Po tamtym spotkaniu, choć minęło już trochę lat, zastawiam drzwi krzesłem. Tak się boję.

  Dowiedz się więcej
 26. Przeczuli własną śmierć

  Przeczuli własną śmierć

  Wielu wie, kiedy pożegna się z tym światem, niewielu o tym mówi. 

  Dowiedz się więcej
 27. W cztery oczy z Aidą

  W cztery oczy z Aidą

  Jasnowidząca Aida Kosojan-Przybysz, jak przystało na rodowitą ormiankę, jest bardzo energiczna, spontaniczna i gościnna. Już w trakcie pierwszego spotkania poczułam, jak gdyby nasza znajomość trwała wiele lat. Chętnie i dużo opowiadała o swojej rodzinie, mężu Adamie, za którego to sprawą zamieszkała w naszym kraju. 

  Dowiedz się więcej
 28. Ciepło, cieplej…choroba

  Ciepło, cieplej…choroba

  Blisko trzydzieści lat moi krewniacy poznawali i doskonalili znajomość ziół i kręgarstwa. Wyrastałem w rodzinie, dla której talenty jasnowidzenia były normalnością.

  Dowiedz się więcej
 29. Przekroczyć próg jutra

  Przekroczyć próg jutra

   W trumnie majaczy zarys człowieka. Nieboszczyk jest bez głowy. Po prawej stronie przy katafalku grupa żałobników. Po lewej ustawiła się gromada różnokolorowo ubranych ludzi. Są roześmiani szczęśliwy. Obraz był bardzo wyraźny, konkretny. 

  Dowiedz się więcej
 30. Panowie do wody marsz

  Panowie do wody marsz

  Kiedy jedenastu morsów stało w przerębli obserwatorzy zimowej kąpieli machinalnie wtykali szaliki pod szyje. Samo wyobrażenie, że mogliby się znaleźć w lodowatej wodzie sprawiało, że na dworze robiło się jakby zimniej. W rzeczywistości temperatura sięgała 2 stopnie i to z minusem.

  Dowiedz się więcej
 31. Ludzie od ostatniego pożegnania

  Ludzie od ostatniego pożegnania

  Wykopać, ułożyć, zamknąć, przetransportować, zakopać – wszystko przebiega nieomal niezauważalnie. Na brak pracy nie narzekają i śmieją się, że „dopóki umierają ludzie to interes nie umrze”.

  Dowiedz się więcej
 32. Śmierć nie jest kresem

  Śmierć nie jest kresem

  Raymond Moody , amerykański lekarz psychiatra od wielu lat utrzymuje stały kontakt z ludźmi, którzy „powracali z tamtego świata”. Jako jeden z pierwszych publikował ich relacje.

  Dowiedz się więcej
 33. Lady Di pobiła wnuka

  Lady Di pobiła wnuka

  To nie nowonarodzony syn księcia Williama, brytyjskiego następcy tronu króluje w czołówkach gazet a jego tragicznie zmarła babcia Lady Di. Świat, bowiem obiegła informacja, że zmarła nie na skutek obrażeń odniesionych w wypadku. Lady Di i jej kochanka Dodi all -Fayeda zastrzelił ponoć brytyjski snajper. Szum wokół królewskiego pałacu narasta….Jak kiedyś.

  Dowiedz się więcej

Produkty 1 do 33 z 53

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek malejący