Witamy na stronie agencji prasowej.

Zamknij

Registration

Profile Informations

Login Datas

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Błędny adres e-mail
Wpisz adres e-mail
This email is already registered!
Wpisz hasło
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Jedno z pól zostało błędnie wypełnione lub Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.

Muzyka

Muzyka

Produkty 67 do 90 z 90

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Ustaw kierunek malejący
 1. Klasycy rocka - Metamorfozy w „depeszowym" stylu

  Klasycy rocka - Metamorfozy w „depeszowym" stylu

  Historia brytyjska grupy „Depeche Mode” rozpoczyna się w 1979 roku. Jej pierwsze, dyskotekowe niemal muzyczne propozycje podbijają nastoletnich fanów. Opiniodawcy są bardziej powściągliwi w swych ocenach.

  Dowiedz się więcej
 2. Płyty hity - Wind and Wuthering

  Płyty hity - Wind and Wuthering

  Rockowi surrealiści, którzy zaproponowali światu cos więcej ponad perfekcyjną technikę muzyczną i trafiające do przeciętnego słuchacza dobre teksty piosenek - tak w skrócie pisano o zespole Genesis. 

  Dowiedz się więcej
 3. Płyty hity - Imagine

  Płyty hity - Imagine

  Świat nie mógł i nie chciał uwierzyć w rozpad beatlesowskiej czwórki.  Aż do pamiętnego grudniowego dnia 1980 roku, kiedy zastrzelony został John Lennon, łudzono się, że liverpoolczycy wznowią wspólne nagrania. 

  Dowiedz się więcej
 4. Przypadki Lemmy’ego

  Przypadki Lemmy’ego

  Moje całe życie to przypadki. I dzięki nim to życie jest zabawne. W każdym razie nie nudne - powie w jednym z wywiadów Ian „Lemmy” Kilmister

  Dowiedz się więcej
 5. Kiss - Rockowy „Pocałunek”

  Kiss - Rockowy „Pocałunek”

  Slash, gitarzysta z Guns N, Roses do dziś wspomina wieczór, kiedy to pierwszy raz usłyszał muzykę „Kiss”.  To było dla mnie jak grom z jasnego nieba - wspomina -Poraziła mnie tak bardzo, że sam zdecydowałem poświęcić się graniu. Chciałem być przynajmniej w połowie tak dobry, jak oni.

  Dowiedz się więcej
 6. Dziesięć lat później

  Dziesięć lat później

  Blues rockowa formacja Ten Yes After wystartowała na muzycznym rynku na początku lat sześćdziesiątych. Debiutancki krążek z nazwą zespołu w tytule(1967 roku) nie wzbudził spodziewanych zachwytów.  

  Dowiedz się więcej
 7. Romantycy jednego sezonu

  Romantycy jednego sezonu

  Agresywny, buntowniczy, nierzadko byle jaki punk rock na dobre zdominuje sceny rockowe lat siedemdziesiątych. Młodzi z entuzjazmem przyjmowali hałaśliwe, pełne złowieszczych przepowiedni, pozbawionych nadziei kompozycje punkrockowych formacji. Miały być ich głosem zniechęcenia i determinacji wobec świata.

  Dowiedz się więcej
 8. Płyty hity - Van Halen

  Płyty hity - Van Halen

  Pierwszy krążek z nazwą zespołu w tytule ukazał się w 1978 roku. Szybko okazało się, że był to debiut udany. Przeszło dwa miliony sprzedanych egzemplarzy wreszcie 19 miejsce na listach „Billboardu” stały się ostatecznym dowodem, że amerykańska formacja nie będzie jedną z wielu.  

  Dowiedz się więcej
 9. Płyty - hity: Wish You Were Here

  Płyty - hity: Wish You Were Here

  ‘Dark Side Of The Moon’ stał się jednym z najbardziej znanych produktów zespołu Pink Floyd. Błyskawicznie i na długo zarezerwował sobie miejsce dla najlepszych. Wielokrotnie wznawiany do dziś cieszy się niemałą sprzedawalnością. 

  Dowiedz się więcej
 10. Płyty hity - Abraxas

  Płyty hity - Abraxas

  W sierpniu 1969 roku na 600 - akrowej farmie w Bethel odbył się pierwszy i jak się okazało jedyny w swoim rodzaju wielki Festiwal Muzyki i Sztuki „Woodstock”. Nie bez powodu zgromadził on ponad 300 tysięczny tłum widzów. 

  Dowiedz się więcej
 11. Płyty - Hity „Alchemy - Dire Straits Live”

  Płyty - Hity „Alchemy - Dire Straits Live”

  Do dziś uważana jest za niekwestionowany bestseller w kategorii płyt koncertowych. Każdy zespołów ma w swoim dorobku krążek realizowany na żywo. Dire Straits, jako jeden z nielicznych zadbał, by produkt, który trafił do fanów pozbawiony był jakichkolwiek retuszów.

  Dowiedz się więcej
 12. Klasycy rocka – Okrutne kłopoty Marka Knopflera

  Klasycy rocka – Okrutne kłopoty Marka Knopflera

  Fenomen lidera „Dire Straits” polegał na tym, że zawsze pozostawał on poza wszelkimi modami, nigdy więc nie mógł wypaść z obiegu. W dobie punkowego bełkotu proponującego negację wszystkiego i wszystkich Knopfler stanął w obronie wartości zdeptanych i zapomnianych. 

  Dowiedz się więcej
 13. Lennon

  Lennon

  8 grudnia przed swoim nowojorskim domem w Dakota House został śmiertelnie postrzelony John Lennon. Mark Chapmann, szalony wielbiciel eksbeatlesa oddał do niego kilka strzałów. Lennon zmarł w drodze do szpitala. 10 grudnia jego ciało poddane zostało kremacji. 

  Dowiedz się więcej
 14. Płyty hity - A Space In Time

  Płyty hity - A Space In Time

  To siódmy z kolei krążek grupy „Ten Yers After” z 1971 roku. Więcej tam było elektronicznych brzmień, niemniej i on zdobył sobie wysokie notowania.

  Dowiedz się więcej
 15. Płyty hity - Synchronicity

  Płyty hity - Synchronicity

  Rok 1982 był dla Stinga, szczególnie mroczny. Nieporozumienia z producentami wytwórni Virgin znalazły swój finał na sali sądowej. Niedługo później rozpada się małżeństwo lidera Policjantów. 

  Dowiedz się więcej
 16. Płyty hity - Innuendo

  Płyty hity - Innuendo

  Jest to ostatnia płyta z podstawowej dyskografii Królowej. Singlem pilotującym album był Innuendo/Bijou, wydany 14 stycznia 1991 roku. Trwający sześć i pół minuty utwór tytułowy okazał się najdłuższym. od czasów „Bohemian Rhapsody”. 

  Dowiedz się więcej
 17. Płyty hity „Abbey Road”

  Płyty hity „Abbey Road”

  W każdym szanującym się sklepie muzycznym jest dziś udostępniany osobliwy katalog. Znajdziemy w nim tytuły stu płyt, zakwalifikowanych do klasyki muzyki młodzieżowej. Grupę najlepszych rozpoczynają krążki Beatlesów. Na pierwszym miejscu złotej serii znalazł się ich album bez tytułu. Kolejna na liście jest płyta „Abbey Road”.

  Dowiedz się więcej
 18. Płyty hity Breakfast In America

  Płyty hity Breakfast In America

  Członkowie brytyjskiej formacji Supertramp, w odróżnieniu od swoich kolegów z muzycznej branży, nie musieli się martwić o pieniądze i stosowne kontrakty. Ich sponsor i opiekun, holenderski milioner Stanley August Miesegaes, już na starcie zapewnił im finansowe wsparcie i potrzebne koneksje.

  Dowiedz się więcej
 19. Klasycy rocka. Czarodziejski flet mistrza Iana

  Klasycy rocka. Czarodziejski flet mistrza Iana

  Zaczęło się od fascynacji bluesem i jego wielkim propagatorem Johnem Mayallem. Niedługo potem Ian Anderson sięgnął do motywów ludowych. Jego muzyka nasycona elementami staroangielskich piosenek i melodii zawsze jednak niosła spory ładunek rockowej ekspresji.

  Dowiedz się więcej
 20. Płyty hity - Born In The U.S.A.

  Płyty hity - Born In The U.S.A.

  Wydana w 1972 roku płyta “Born To Run” zapewniła Bruce’owi Sprongsteenowi wejście do pierwszej ligi rocka. Prawdziwym hitem okazał się jednak krążek „Born In The U.S.A.” z 1984 roku. Przez ponad dwa lata figurowała na liście bestsellerów amerykańskich i brytyjskich list przebojów.

  Dowiedz się więcej
 21. Klasycy rocka - W drodze do ziemi obiecanej

  Klasycy rocka - W drodze do ziemi obiecanej

  Na otwarciu muzeum rocka w Memphis zagrali razem, Jerry Lee Levis i Bruce Springsteen. W pewnym momencie rockowy klasyk, z którego twórczości czerpali inspirację wielcy z Panteonu gwiazd, w połowie występu zszedł ze sceny. Zdezorientowany Sprinsteen nie zrozumiał zachowania kolegi. 

  Dowiedz się więcej
 22. Płyty hity - Atomowe serce matki

  Płyty hity - Atomowe serce matki

  Pink Floyd zawsze fascynował atmosferą dziwności, a co najważniejsze koncertowym rozmachem. Nigdy też nie oszczędzano środków na reklamowe kampanie. Kiedy, więc miał się ukazać kolejny album grupy „Atom Heart Mother” londyńczycy stali się świadkami dość osobliwej scenki. 

  Dowiedz się więcej
 23. Paralityczny Joe

  Paralityczny Joe

  Któż nie pamięta sceny striptizu w filmie „ 9 tygodni i pół”. Kim Basinger rozbiera się, tańcząc przed swym filmowym partnerem Mickeyem Rourke. A dla dodania sobie odwagi włącza płytę. I oto widzimy jedną z najwspanialszych „rozbieranek” filmowych i słyszymy jeden z najpiękniejszych głosów rocka – Joe Cockera w „You Can Leave Hat On".

  Dowiedz się więcej
 24. KWADRANS NA JAZZ. Po sąsiedzku z Archie Sheppem

  KWADRANS NA JAZZ. Po sąsiedzku z Archie Sheppem

  Rozmowa z Archie Sheppem, saksofonistą jazzowym

  Dowiedz się więcej

Produkty 67 do 90 z 90

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Ustaw kierunek malejący