Witamy na stronie agencji prasowej.

Zamknij

Registration

Profile Informations

Login Datas

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Błędny adres e-mail
Wpisz adres e-mail
This email is already registered!
Wpisz hasło
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Jedno z pól zostało błędnie wypełnione lub Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.

Muzyka

Muzyka

Produkty 34 do 66 z 90

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Ustaw kierunek malejący
 1. Klasycy rocka - Królowa

  Klasycy rocka - Królowa

  Wygląda na to, że zespół jest najbardziej trwałą rodziną, jaką mamy. Chociaż ciężko czasami pojąć, jak mogliśmy wytrzymać ze sobą przez ten cały czas - powie w jednym z wywiadów z 1991 roku Brian May jeden z członków zespołu Queen.

  Dowiedz się więcej
 2. Ja Ozzy

  Ja Ozzy

  Autobiografia Osborne”a bije rekordy sprzedawalności, także i w Polsce. Stała się prawdziwym hitem. Muzyk, z niepozbawioną humoru szczerością opisuje swoje życie, które z pewnością nie należało do tuzinkowych.

  Dowiedz się więcej
 3. KLASYCY ROCKA - Buntownicy z Lafayette

  KLASYCY ROCKA - Buntownicy z Lafayette

  Jeśli za miarę popularności brać pod uwagę ilość wyprodukowanych skandali to z prawnością Guns N” Roses pretendowałby do miana mistrza w tej nietypowej dość materii.

  Dowiedz się więcej
 4. KLASYCY ROCKA - Alvin Wymiatacz

  KLASYCY ROCKA - Alvin Wymiatacz

  Został uznany za najszybszego gitarzystę świata. Był najmocniejszym atutem grupy Ten Yes After.

  Dowiedz się więcej
 5. KLASYCY ROCKA - Z audiencją u Johna Mayalla

  KLASYCY ROCKA - Z audiencją u Johna Mayalla

  Bez wątpienia udało mi się zdobyć niezbyt może wielką, ale za to trwałą popularność. Moje płyty nie osiągają gigantycznych nakładów. Omijają mnie też zaszczyty w rodzaju nagród Grammy. Udało mi się jednak zachować wolność artystyczną. Trzeba też pamiętać, że wielkie kariery mają zwykle krótki żywot - powie John Mayall w jednym z wywiadów. 

  Dowiedz się więcej
 6. Chłopak z sąsiedztwa - Proste rozwiązania

  Chłopak z sąsiedztwa - Proste rozwiązania

  By sięgnąć szczytu wystarczy jedynie umieć utrzymać odpowiedni poziom - powie Bryan Adams, w jednym z wywiadów - I wcale nie trzeba przy tym być mityczną postacią rocka and rolla, nałogowym ćpaczem, alkoholikiem czy wreszcie modnym idolem popowym. Wystarczy tylko pisać dobre piosenki. 

  Dowiedz się więcej
 7. Płyty - hity Abraxas

  Płyty - hity Abraxas

  W sierpniu 1969 roku na 600 - akrowej farmie w Bethel odbył się pierwszy i jak się okazało jedyny w swoim rodzaju wielki Festiwal Muzyki i Sztuki „Woodstock”. Nie bez powodu zgromadził on ponad 300 tysięczny tłum widzów. Wśród muzyków, którzy mieli pojawić się na plenerowym koncercie znaleźli się m.in. Jimi Hendrix, Joe Cocker, Janis Joplin, zespoły The Who, czy Ten Years After. 

  Dowiedz się więcej
 8. Płyty - hity Pilgrimage

  Płyty - hity Pilgrimage

  „Poszukiwany gitarzysta solowy - kreatywny, pozytywnie myślący, bezkonfliktowy - do poważnego zespołu o wielkiej przyszłości” - tej treści ogłoszenie pojawiło się latem, 1969 roku, na łamach brytyjskiego pisma „Melody Maker”. 

  Dowiedz się więcej
 9. Płyty - hity Van Halen

  Płyty - hity Van Halen

  Pierwszy krążek z nazwą zespołu w tytule ukazał się w 1978 roku. Szybko okazało się, że był to debiut udany. Przeszło dwa miliony sprzedanych egzemplarzy wreszcie 19 miejsce na listach „Billboardu” stały się ostatecznym dowodem, że amerykańska formacja nie będzie jedną z wielu.  

  Dowiedz się więcej
 10. Wind and Wuthering

  Wind and Wuthering

  Rockowi surrealiści, którzy zaproponowali światu cos więcej ponad perfekcyjną technikę muzyczną i trafiające do przeciętnego słuchacza dobre teksty piosenek - tak w skrócie pisano o zespole Genesis

  Dowiedz się więcej
 11. Płyty - hity Synchronicity

  Płyty - hity Synchronicity

  Rok 1982 był dla Stinga, szczególnie mroczny. Nieporozumienia z producentami wytwórni Virgin znalazły swój finał na sali sądowej. Niedługo później rozpada się małżeństwo lidera Policjantów. Nie bez powodu, więc pewnie nagrywany w tym właśnie okresie kolejny album policyjny okaże się najbardziej ponurym produktem. 

  Dowiedz się więcej
 12. Rock w gablotach

  Rock w gablotach

  Na początku lat siedemdziesiątych głośno było o pomysłowym hotelarzu, który użyczał noclegu Beatlesom, gdy ci nieoblegani byli jeszcze przez tłumy fanów. Pościel, w której spali liverpoolczycy została pocięta na małe skrawki i błyskawicznie rozprzedana.  Po czasie okazało się, że gdyby zebrać wszystkie kawałki materiału uzbierałoby się z tego kilkadziesiąt kompletów poszewek i prześcieradeł. 

  Dowiedz się więcej
 13. Płyty dla koneserów - „Dire Straits"

  Płyty dla koneserów - „Dire Straits"

  Dire Straits zaistniał na rynku muzycznym nagle i niespodziewanie. Nikomu nieznani muzycy podrzucili taśmę z nagraniami przyjacielowi, który emitował swój program w BBC. Radio London. Ten, jak później wspomina, na tyle „odleciał” po jej przesłuchaniu, że natychmiast wyemitował ją na antenie. 

  Dowiedz się więcej
 14. Klasycy rocka - Dinozaury po detoksie

  Klasycy rocka - Dinozaury po detoksie

  Kiedy na rockową scenę wkroczyło w 1970 roku pięciu muzyków ze znaczkami firmowymi Aerosmith, przyjęto ich z chłodną obojętnością. Szybkie, ostre brzmienia zespołu często odbierano, jako mniej doskonałe kopiowanie Led Zeppelin i Roliing Stones. 

  Dowiedz się więcej
 15. Klasycy rocka - Romantycy jednego sezonu

  Klasycy rocka - Romantycy jednego sezonu

  Agresywny, buntowniczy, nierzadko bylejaki punk rock na dobre zdominuje sceny rockowe lat siedemdziesiątych. Młodzi z entuzjazmem przyjmowali hałaśliwe, pełne złowieszczych przepowiedni, pozbawionych nadziei kompozycje punkrockowych formacji. Miały być ich głosem zniechęcenia i determinacji wobec świata.

  Dowiedz się więcej
 16. Klasycy rocka – Mark Bolan

  Klasycy rocka – Mark Bolan

  16 września minie dwadzieścia lat od śmierci Marka Bolana. Jego, trwająca ponad dziesięć lat twórcza działalność pełna była skrajności. Bo też, jak nikt inny lider T.Rex potrafił zaskoczyć oryginalnością artystyczną, by za moment popaść w bylejakość banał.

  Dowiedz się więcej
 17. Płyty dla koneserów - Sticky Fingers

  Płyty dla koneserów - Sticky Fingers

  Był to pierwszy produkt Jaggera i jego formacji firmowany znaczkiem The Rolling Stones Records. Krążek „Lepkie palce” pilotowany był przez singiel z tytułowym, kontrowersyjnym utworem „Brown Sugar”. Momentalnie i na długo wtargnął na czołówki list przebojów. 

  Dowiedz się więcej
 18. Płyty dla koneserów Tons Of Sobs

  Płyty dla koneserów Tons Of Sobs

  Krążkowy debiut zespołu Free z 1968 roku nie zaszokował zbyt błyskotliwymi propozycjami. Stał się jednak sygnałem, że na rockową scenę wkroczyła grupa, która będzie miała niejedno do powiedzenia w muzycznej materii.

  Dowiedz się więcej
 19. Klasycy Rocka - Joe Satriani

  Klasycy Rocka - Joe Satriani

  W poczcie wirtuozów gitary Joe Satriani znalazł swe stałe i niekwestionowane miejsce. Pytany o swych idoli i nauczycieli niezmiennie wymienia nazwiska Jeffa Becka, Erica Claptona, Jimmy’ego Page’a czy Roberta Frippa Wielkim nieobecnym, który najsilniej zainspirował przyszłego mistrza nastroju był Jimi Hendrix. 

  Dowiedz się więcej
 20. Jean Michel Boris wspomina Olimpie

  Jean Michel Boris wspomina Olimpie

  Najbardziej wymagająca była Marlena Dietrih. Na jej życzenie garderoba miała być koloru beżowego. Jej nogi ubezpieczone były na astronomiczną sumę. Nie bez powodu przed występem skonstruowano dla niej specjalne schody.

  Dowiedz się więcej
 21. Klasycy rocka – Robert Plant

  Klasycy rocka – Robert Plant

  We wrześniu 1980 roku w posiadłości Jimmy’ego Page’a w Windsorze w Wielkiej Brytanii umiera John „Bonzo” Bonham, perkusista grupy Led Zeppelin. Członkowie grupy spotykają się 24 września w Bray Studios, by rozpocząć przygotowania do kolejnej już wiosennej trasy po stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Próba kończy się 12- godzinną popijawą. 

  Dowiedz się więcej
 22. Klasycy rocka – Taki głośny i taki genialny

  Klasycy rocka – Taki głośny i taki genialny

  W poczcie mistrzów rockowej wokalizy z pewnością nie może zabraknąć Iana Gillana. Deep Purple nie był pierwszym i też nie jedynym zespołem, z którym pojawiał się na scenie. Z pewnością jednak właśnie „purpurowa formacja” stała się tą, z którą utożsamiany jest najbardziej.

  Dowiedz się więcej
 23. Płyty dla koneserów Innuendo

  Płyty dla koneserów Innuendo

  Jest to ostatnia płyta z podstawowej dyskografii Królowej. Singlem pilotującym album był Innuendo/Bijou, wydany 14 stycznia 1991 roku. Trwający sześć i pół minuty utwór tytułowy okazał się najdłuższym, od czasów „Bohemian Rhapsody”. 

  Dowiedz się więcej
 24. Police Płyty dla koneserów „Outlandos d’Amour”

  Police Płyty dla koneserów „Outlandos d’Amour”

  Trójka brytyjskich muzyków z „Policji” zaistniała na muzycznej arenie w 1977 roku. Usłyszano ich dzięki napisanej przez Stinga „Roxanne”.

  Dowiedz się więcej
 25. Płyty hity - Tryptyk z rurami

  Płyty hity - Tryptyk z rurami

  W 1973 roku na sklepowe półki trafia płyta „Dzwony rurowe”. Dla jej twórcy Mike;a Oldfielda było to równoznaczne z wkroczeniem do grona klasyków.

  Dowiedz się więcej
 26. Płyty hity - Let It Be

  Płyty hity - Let It Be

  Niech tak będzie, ten symboliczny tytuł nadali Beatlesi swej ostatniej płycie z 1970 roku. Nagrywano ją w okropnych warunkach. Napięcie między McCartneyem a Lennnonem doszło do zenitu. Gorzej już być nie mogło. Atmosferę skutecznie podgrzewała wszechobecna Yoko Ono. Jej cenne wskazówki doprowadzały do furii Liverpoolczyków. Poza oczywiście rozkochanym w niej Lennonem

  Dowiedz się więcej
 27. Artyści Paryża - Piaf

  Artyści Paryża - Piaf

  Utwory Edith Piaf nadal są jednym z najlepszych francuskich towarów eksportowych.

  Dowiedz się więcej
 28. Mój ojciec Jacques Brel

  Mój ojciec Jacques Brel

  Ojciec nie lubił ludzi wiecznie jęczących, litujących się nad sobą. Nigdy też nie dręczył  innych swoim niepokojem czy kłopotami wspominała  córka Jacquesa Brela w trakcie spotkania w Brukseli.

  Dowiedz się więcej
 29. Gruba ryba rocka

  Gruba ryba rocka

  Marzenia o własnym zespole towarzyszyły mi od zawsze. Chciałem zostać wirtuozem gitary, choć nie miałem pojęcia o posługiwaniu się tym instrumentem. Wielokrotnie prosiłem ojca o zakup perkusji. Dzięki Bogu równie często mi odmawiał. W końcu znalazłem coś innego, co w sposób  równie ekspresyjny jak gra wyraziłby moje uczucia – śpiewanie – wspomina Fish

  Dowiedz się więcej
 30. Płyty hity - „Lizard”

  Płyty hity - „Lizard”

  Ponad 650 tysięczny tłum fanów rocka zgromadził się 5 lipca 1969 roku londyńskim Hyde Parku. Na odbywającym się tam koncercie Rolling Stonesi żegnali tragicznie zmarłego kolegę Briana Jonesa. Nie oni jednak stali się bohaterami tamtej pamiętnej nocy. 

  Dowiedz się więcej
 31. Płyty hity - ‘This Was’

  Płyty hity - ‘This Was’

  Grupa występująca pod szyldem Jethro Tull zaistniała na rynku muzycznym w marcu 1968 roku utworami ‘Sunshine Day’ i ‘Aeroplane’. Singiel wydany został z błędem w nazwie zespołu na nalepce - Jethro Toe. 

  Dowiedz się więcej
 32. Płyty hity - “Then and Now”

  Płyty hity - “Then and Now”

  Tym właśnie krążkiem z 1990 roku super grupa Asia powróciła na muzyczny rynek. Kiedy w 1985 roku usłyszano o nich po raz pierwszy, nikt nie miał wątpliwości, że stanie się ona dostarczycielem hitowych produktów. 

  Dowiedz się więcej
 33. Płyty hity -„Black Sabbath Vol.4”

  Płyty hity -„Black Sabbath Vol.4”

  Fenomen Ozzy Osbourne’a i jego czarnych sabatów polegał na tym, iż jak nikt inny potrafił on manipulować najbardziej mrocznymi stronami ludzkiej natury. Z mistrzowską zręcznością podgrzewał atmosferę wśród fanów, by doprowadzić do wrzenia. 

  Dowiedz się więcej

Produkty 34 do 66 z 90

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Ustaw kierunek malejący