Witamy na stronie agencji prasowej.

Zamknij

Registration

Profile Informations

Login Datas

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Błędny adres e-mail
Wpisz adres e-mail
This email is already registered!
Wpisz hasło
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Jedno z pól zostało błędnie wypełnione lub Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.

Muzyka

Muzyka

Produkty 1 do 33 z 90

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Ustaw kierunek malejący
 1. Rock w żałobie

  Rock w żałobie

  Pozostały po nich tomy mniej czy bardziej wiarygodnych biografii. Tłumy fanów wędrują do miejsc, w których niegdyś żyli i tworzyli. Przemysł pamiątkarski nie ustaje w produkowaniu gadżetów z wizerunkami pożegnanych idoli. Przede wszystkim, zaś są nagrania, które fascynują wciąż nowe pokolenia. Niezaprzeczalny dowód nieprzemijalności.

  Dowiedz się więcej
 2. Pędzle i gitary

  Pędzle i gitary

  Wielu muzyków zainspirowanych było sztuką, choć niekoniecznie z tych samych powodów. John Lennon był uczniem Liceum Plastycznego. Ciągle dużo rysował. Jego fotografie, wyeksponowane w jednej z londyńskich galerii, były zaaresztowane przez policję.

  Dowiedz się więcej
 3. Jak pakowano rocka

  Jak pakowano rocka

  Muzycy zawsze dbali o opakowania na swoje produkty. Z czasem proste szare koperty, w jakie pakowano płytowy towar już nie wystarczały. Pakowanie rocka niepostrzeżenie nabierało znamion prawdziwej sztuki.

  Dowiedz się więcej
 4. Uwaga fan

  Uwaga fan

  8 grudnia przed swoim nowojorskim domem w Dakota House został śmiertelnie postrzelony John Lennon. Mark Chapman, szalony wielbiciel eks beatlesa oddał do niego kilka strzałów. Lennon zmarł w drodze do szpitala. Genialny muzyk stał się jedną z najbardziej tragicznych ofiar gigantycznej popularności.

  Dowiedz się więcej
 5. Przy zgaszonych reflektorach

  Przy zgaszonych reflektorach

  Zawód rockmana z pewnością zaliczyć można do najbardziej stresujących. Muzycy w różny sposób bronią się przed tremą, czy spadkiem dobrej formy.a

  Dowiedz się więcej
 6. Pistolety seksu

  Pistolety seksu

  Jesteście pistoletami. Jesteście zamachowcami, którzy mają; to wszystko rozwalić, cały ten uporządkowany świat - mówił do swych podopiecznych Malcolm Mc Laren, menażer zespołu Sex Pistols”.

  Dowiedz się więcej
 7. Wdzięczni nieboszczycy

  Wdzięczni nieboszczycy

  Kalifornijska grupa Grateful Dead, jak żadna inna wcześniej ani potem, stała się mistrzem się w perfekcyjnej  sztuce udanej improwizacji.  Ich specjalnością były dźwiękowe podróże poza granice trzeźwego racjonalizmu

  Dowiedz się więcej
 8. Kansas -Rockowi rzemieślnicy

  Kansas -Rockowi rzemieślnicy

  Amerykańskich muzyków z „Kansas” z pewnością trudno nazwać rockowymi rewolucjonistami. Nie byli na tyle nowatorscy, by przewrócić do góry nogami dźwiękowe schematyzmy. Zabrakło im też genialności, która daje gwarancję nieśmiertelności. 

  Dowiedz się więcej
 9. Rock w rytmie Elvisa

  Rock w rytmie Elvisa

  Sporo lat upłynęło od pamiętnego dnia 16.sierpnia 1977 roku. Wszystkie stacje radiowe świata podały krótką, lakoniczną informację - zmarł Elvis Presley.

  Dowiedz się więcej
 10. Wybuchowe związki

  Wybuchowe związki

  Wraz z rosnąca sławą Elvis Presley bardzo szybko dostaje się na celownik ówczesnego szefa FBI Edgara Hoovera i jego wszechobecnej świty. O ile na sam widok rozkołysanych bioder „Króla” nastolatki dostawały amoku, ich bardziej stateczne matki kipiały z oburzenia.

  Dowiedz się więcej
 11. Szyldy rocka

  Szyldy rocka

  Różne są powody, dla których muzycy wybierają mniej lub więcej szokujące nazwy dla swych zespołów czy sceniczne pseudonimy.

  Dowiedz się więcej
 12. Koncerty, inne jak wszystkie

  Koncerty, inne jak wszystkie

  W trakcie pamiętnego występu Lennon zawołał do publiczności -„Ci z was, którzy siedzą dalej niech klaszczą, reszta niech pobrzękuje biżuterią”.

  Dowiedz się więcej
 13. Wish You Were Here

  Wish You Were Here

  „Dark Side Of The Moon” stał się jednym z najbardziej znanych produktów zespołu Pink Floyd. Błyskawicznie i na długo zarezerwował sobie miejsce dla najlepszych. Wielokrotnie wznawiany do dziś cieszy się niemałą sprzedawalnością. Sami zaś muzycy ogłuszeni niespodziewanym sukcesem mieli zamilknąć na jakiś czas. Dopiero na początku 1975 roku wznowiono pracę nad nowym materiałem.

  Dowiedz się więcej
 14. Do nieba w rytmie rocka

  Do nieba w rytmie rocka

  Tak to prawda, odpowiedź niesie wiatr. Tym wiatrem jest Duch Święty - powiedział papież Jan Papież II do młodych, na zakończenie Włoskiego Kongresu Eucharystycznego. Była to odpowiedź na „Blowing In The Wind” („Odpowie ci wiatr” - utwór odśpiewany Papieżowi Polakowi przez Boba Dylana).

  Dowiedz się więcej
 15. Gitary XX wieku

  Gitary XX wieku

  Jimi Hendrixa okrzyknięty został najlepszym gitarzystą ubiegłego stulecia.  Taki jest wynik sondażu przeprowadzonego w środowisku muzycznym, którego wyniki opublikował na początku grudnia brytyjski „Guitar Magazine”

  Dowiedz się więcej
 16. Memento w rytmie rocka

  Memento w rytmie rocka

  Mniej czy bardziej tragiczne wydarzenia nierzadko zyskują rockowa oprawę. 

  Dowiedz się więcej
 17. Fachowcy od skandali

  Fachowcy od skandali

  Dziś uważani są za rockową instytucję. Niegdyś uchodzili jedynie za specjalistów od skandali. Brytyjska grupa Stranglers zaistniała w 1974 roku. 

  Dowiedz się więcej
 18. The Dark Side Of The Moon

  The Dark Side Of The Moon

  Płyty dla koneserów

  Płyta ta do chwili obecnej uważana jest za jedno z najdoskonalszych dokonań zespołu Pink Floyd. Stała się dziełem najgłośniejszym w całej historii rocka. Ze specyficzną sobie techniczną perfekcją muzycy zapraszają słuchaczy do wędrówki w świat niewidzialnego a przeczuwanego jedynie.

  Dowiedz się więcej
 19. Gdy płaczą Orły

  Gdy płaczą Orły

  Świat odarty z iluzji, gdzie miłość nie musi kończyć się happy endem. Pogoń za wygodnym luksusem, który w gruncie rzeczy stanie się drogą w pustkę i wypraniem z chęci do czegokolwiek, to ponure wizje świata opowiedziane nam przez „Eagles”. 

  Dowiedz się więcej
 20. Królowa świrów

  Królowa świrów

  Summer Time, Try Cray Baby, Bay, Bay Baby i niski zachrypnięty głos, który fascynuje coraz to nowe rzesze fanów. Te utwory i ich wykonawczyni, którą okrzyknięto niepodważalną królową białego bluesa, to już klasyka. Janis Joplin jest dziś żywą legendą.

  Dowiedz się więcej
 21. Legenda Króla Jaszczurek

  Legenda Króla Jaszczurek

  Chciałbym umrzeć w wypadku samochodowym – mówił Jim Morrison w 1969 roku – To byłoby piękne odejście…Nie chcę umierać we snie, ani ze starości. Chcę czuć, co się dzieje. Umiera się raz. Takiego doświadczenia nie chcę przepuścić.

  Dowiedz się więcej
 22. Odlotowe koncerty

  Odlotowe koncerty

  Dzieje rocka pełne są niezapomnianych, choć niekoniecznie budujących widowisk.

  Dowiedz się więcej
 23. Płyta, jak memento - Made In Heaven

  Płyta, jak memento - Made In Heaven

  Po śmierci Mercurego świat ogarnęła prawdziwa „Queemania”. Płyty słynnej czwórki rozchodzić się zaczęły w wielomilionowych nakładach.  Posypały się, więc wznowienia przykurzonych już nieco przebojów. Londyńska rezydencja wielkiego Freddiego w Kensington stała się miejscem pielgrzymek tysięcy fanów. 

  Dowiedz się więcej
 24. Klasycy rocka - Mozart gitary

  Klasycy rocka - Mozart gitary

  Eric Clapton, genialny samouk pokazał się światu podczas nieśmiałych występów z muzykami zespołu The Roosters, a nieco później  Casey Jones And The Engineers. 

  Dowiedz się więcej
 25. PŁYTY - HITY „A Night At The Opera”

  PŁYTY - HITY „A Night At The Opera”

  Tę właśnie płytę krytycy uznali za najlepszą, w całej dyskografii „Queen”. O ile już poprzednie krążki stały się przepustką do rockowej elity, „A Night At Opera” sprawił, że „Królowa” doczekała się koronacji. 

  Dowiedz się więcej
 26. Alice Cooper -Live USA 78

  Alice Cooper -Live USA 78

  Dziś demoniczne, wręcz sceniczne spektakle Alice’a Coopera nie wzbudzają większej sensacji. W niewinnej epoce dzieci kwiatów Cooper, jak nikt inny potrafił bulwersować tekstami piosenek czy ekstrawaganckim zachowaniem na scenie.

  Dowiedz się więcej
 27. An American Prayer

  An American Prayer

  Krążek ujrzał światło dzienne w 1978 roku, siedem lat po śmierci Jimiego Morrisona, legendarnego wokalisty grupy The Doors. Wieść o śmierci „Króla Jaszczurek” obiegła świat 5 lipca 1971 roku Morrison umiera 3 lipca).

  Dowiedz się więcej
 28. Appetite For Destruction Płyty-hity

  Appetite For Destruction Płyty-hity

  Jeśli miarą popularności jest liczba wyprodukowanych skandali to z pewnością Guns N’Roses pretendowałby do mistrza w tej osobliwej materii.

  Dowiedz się więcej
 29. Płyty hity - Mirage

  Płyty hity - Mirage

  Kiedy w 1971 na brytyjskiej scenie rockowej pojawiła się nowa grupa Camel nie wzbudziło to wśród słuchaczy większych emocji. Ich koncerty nie były wydarzeniami, o których obowiązkowo trzeba mówić. 

  Dowiedz się więcej
 30. Dedication - The Very Best Of Thin Lizzy

  Dedication - The Very Best Of Thin Lizzy

  Blisko trzydzieści lat minęło od śmierci Phila Lynotta, uważanego za najbarwniejsza, lecz równocześnie najbardziej tragiczną postać brytyjskiego rocka. 

  Dowiedz się więcej
 31. As It All Began - The Best of John Mayall and The Bluesbreakers

  As It All Began - The Best of John Mayall and The Bluesbreakers

  Na krążku znalazły się utwory z najlepszego okresu Johna Mayalla. Niekwestionowany król blues-rocka od sześćdziesięciu lat tkwi w muzycznej branży. Nieprzerwanie też zaskakuje nowymi z pewnością nietuzinkowymi propozycjami. Na scenie pojawiał się w towarzystwie ponad 100 muzyków. 

  Dowiedz się więcej
 32. Profesorowie rocka Wolni

  Profesorowie rocka Wolni

  Brytyjska grupa występująca pod wspólnym szyldem Free istniała zaledwie pięć lat. W spadku pozostawili siedem albumów i kilkanaście standardowych przebojów. Zważywszy na dorobek twórczy innych super grup nie jest to dużo. A jednak. Utwory kwartetu systematycznie uwzględniane są w rockowych rankingach. Co ważniejsze zawsze są zauważane i nagradzane.

  Dowiedz się więcej
 33. Freddie raz jeszcze

  Freddie raz jeszcze

  Dwadzieścia cztery lata minęło od śmierci Freddie’ego Mercurego niezapomnianego lidera i wokalisty brytyjskiej formacji „Queen”.

  Dowiedz się więcej

Produkty 1 do 33 z 90

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Ustaw kierunek malejący