Witamy na stronie agencji prasowej.

Zamknij

Registration

Profile Informations

Login Datas

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Błędny adres e-mail
Wpisz adres e-mail
This email is already registered!
Wpisz hasło
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Jedno z pól zostało błędnie wypełnione lub Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.

Ezoteryka

Ezoteryka

14 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący
 1. Artykuł - Co jasnowidz wie o sobie

  Artykuł - Co jasnowidz wie o sobie

  Jasnowidzący - Czytają w ludzkich życiorysach rozszyfrowują określone liczny, daty, fakty symbole. A, czy potrafią pomóc sobie samym i najbliższym? Okazuje się, że wobec własnych problemów pozostają bezradni.

  Dowiedz się więcej
 2. Demoniczne czaszki

  Demoniczne czaszki

  Pochodzą z odmiennych rejonów świata. Wykonane są z różnych materiałów. Z pozoru nie mają ze sobą nic wspólnego. Tylko z pozoru. Każda z nich emanuje trudną do określenia, przeczuwaną siłą. Ich dziwne oddziaływanie nie należy jednak do dobrotliwych.

  Dowiedz się więcej
 3. Wojna na dźwięki

  Wojna na dźwięki

  Odtajnione archiwa służba specjalnych dowiodły, że  masowe eksperymenty ze świetlnymi impulsami w roli główej prowadzono już na początku lat 60. I okazały się groźną, choć niewidzialną bronią. Rosjanie systematycznie częstowali świetlnymi migawkami amerykańskie obiekty. Z pozoru nic nie znaczące pulsujące błyski skutecznie dekoncentrowały ofiary dziwnego ataku. 

  Dowiedz się więcej
 4. Odlot z happy endem

  Odlot z happy endem

  Kiedy osiem razy z rzędu uderzy w nas piorun, omijając stojących obok ludzi i na dodatek  notorycznie fundujemy sobie poślizg na skórce od banana, można już mówić o prześladującym nas pechu. Zguba znaleziona w najmniej spodziewanym miejscu i czasie w najlepszym razie potraktowana zostanie, jako szczęśliwy traf. Bywa, że życie przerasta nasza wyobraźnię.

  Dowiedz się więcej
 5. A Titanic wciąż tonie i tonie...

  A Titanic wciąż tonie i tonie...

  Budowa Titanica 2, repliki osławionego transatlantyku ma zakończyć się w 2016 roku. Tymczasem w eterze brzmią jeszcze rozpaczliwe sygnały SOS, wysyłane 14 kwietnia 1912 roku  z tonącego olbrzyma.

  Dowiedz się więcej
 6. Zgubili swój czas

  Zgubili swój czas

  Siedmiolatek przez kilka minut spaceruje po lesie z ojcem. W ułamku sekundy niknie z oczu, by nigdy się nie pojawić. Pokaźny parowiec wypływa w rejs z 40 pasażerami na pokładzie. Znika za zakrętem rzeki, by rozpłynąć się w nicości. Podobny los spotka morski statek szkoleniowy.

  Dowiedz się więcej
 7. Zombi- żywe trupy

  Zombi- żywe trupy

  Zombi kołysze się podczas chodzenia, porusza się mechanicznie, ma szklany nie ukierunkowany wzrok i nosowy głos. I nie żyje.

   

  Dowiedz się więcej
 8. Przeklęte klejnoty

  Przeklęte klejnoty

  Biada temu, kto dostanie się w krąg złowieszczego ich oddziaływania. Przekonali się o tym niektórzy posiadacze przesyconych demoniczną siłą klejnotów. 

  Dowiedz się więcej
 9. Zdążyć przed złym czasem

  Zdążyć przed złym czasem

  Śmierć, ostateczność zawsze funkcjonowały, jako definitywny koniec naszego fizycznego istnienia. Nie dostrzegamy, jak bardzo wielu ludzi w ogóle nie żyje. Ich egzystencja jest jedynie pozorna. Ogranicza się do rytualnych zachowań, powielanych schematów. 

  Dowiedz się więcej
 10. O czym mówią zaświaty

  O czym mówią zaświaty

  Jest mokro, zimno. Otchłań oblepia mnie coraz bardziej. Zagęszcza się. Brakuje mi powietrza. Duszę się. 

  Dowiedz się więcej
 11. Interwencja z zaświatów

  Interwencja z zaświatów

  Miałam czterdzieści lat, kiedy lekarze stwierdzili u mnie chorobę nowotworową. Konieczna była operacja. Diagnozy były mało pocieszające. Dawano mi jedynie 5 procent szansy, że guz nie jest złośliwy, pięć procent nadziei na życie. 

  Dowiedz się więcej
 12. Wykreuję Ci dobre dni

  Wykreuję Ci dobre dni

  Przyczyna śmierci umiejscowiona jest w górnej części ciała, po prawej stronie nosa. Agonia będzie wolna, snująca się. Od momentu zachorowania do ostatecznego finału upłynie sporo czasu - wróżba śmierci w interpretacji Jacka Kowalczyka brzmi jasno i precyzyjnie.

  Dowiedz się więcej
 13. Chińczycy liczą z księżycem

  Chińczycy liczą z księżycem

  Kultura europejska niemal zerwała związek człowieka z naturą. W kulturach azjatyckich jest on  nadal bardzo żywy. Witając Nowy Rok Chińczycy witają Nowy Świat. Podstawy chińskiego kalendarza powstały w II tysiącleciu p. n. e. .Podstawą harmonii było połączenie cyklów Księżyca i Słońca. Chiński kalendarz ma 13 miesięcy. Dostosowano go, bowiem do cyklu księżycowego, nie zaś krótszego słonecznego.

  Dowiedz się więcej
 14. Rysunek - Konstelacje i kuracje

14 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący