Witamy na stronie agencji prasowej.

Zamknij

Registration

Profile Informations

Login Datas

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Błędny adres e-mail
Wpisz adres e-mail
This email is already registered!
Wpisz hasło
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Jedno z pól zostało błędnie wypełnione lub Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.

Ezoteryka

Ezoteryka

Produkty 34 do 66 z 118

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Ustaw kierunek malejący
 1. Uśmiech jasnowidza

  Uśmiech jasnowidza

  Przed domem Ryszarda Zawadzkiego w Końskich od rana gromadzą się tłumy.

  Dowiedz się więcej
 2. Intuicja Hucuła

  Intuicja Hucuła

  Sędziwy stryjek oznajmiał „Jeszcze jutro będziemy razem jeść obiad”. Za dwa dni już nie zasiądziemy do stołu”. Dla domowników było to, jak wypisana przed czasem klepsydra. I nie podlegało żadnym reklamacjom .

  Dowiedz się więcej
 3. Jak pismo donosi

  Jak pismo donosi

  Potencjalni samobójcy często przytulają się do kartki, pomijając zachowanie marginesu.

  Dowiedz się więcej
 4. Jak Grecy żegnają

  Jak Grecy żegnają

  W greckim Santorini, śmierć sygnalizowana jest donośnym biciem kościelnych dzwonów. Nie jest to znak zarezerwowany jedynie dla obecnych, ale i byłych mieszkańców miasteczka.  Odezwie się również w chwili, gdy wędrówkę w ostateczność rozpoczęli osobnicy zameldowani w innych rejonach kraju lub poza jego granicami.

  Dowiedz się więcej
 5. W liczbach kodowane

  W liczbach kodowane

  Bywa, że prześladują nas konkretne cyfry. Często i bez konkretnego powodu o nich właśnie myślimy. Wypełniając kupon totka machinalnie skreślamy te właśnie numery. Wykręcając telefoniczny numer nietrudno o pomyłkę. Bezwiednie, bowiem naciskamy klawisz z cyfrowym natrętem.

  Dowiedz się więcej
 6. Życiorysy z cyfrą w tle

  Życiorysy z cyfrą w tle

  Liczby, jakie znajdują się w dacie naszego urodzenia, dla jasnowidzącej Aidy Kosojan - Przybysz, staną się informatorem o predyspozycjach człowieka.

  Dowiedz się więcej
 7. Święty, jak z obrazka

  Święty, jak z obrazka

  - Kiedy otworzyłam drzwi zobaczyłam bezzębnego, garbatego starca, z ciężkim workiem na plecach. Ubrany był dziwnie, w czarną sutannę mnicha, z dużym krzyżem na piersi. Na głowie czapka, spiczasta, jakby o spłaszczonym daszku. Patrzył na mnie uważnie i bardzo przenikliwie. Stałam skamieniał, nie potrafiąc zrobić ruchu. 

  Dowiedz się więcej
 8. Gdzieś obok

  Gdzieś obok

  Urodziła się i wychowała w wiosce Archara, w obwodzie amurskim na samej granicy z Chinami. Nie było tam lekarzy, nie było wreszcie nikogo, kto pomógłby w normalny codziennym bytowaniu. Skazani na siebie z konieczności jej mieszkańcy musieli być i byli samowystarczalni.

  Dowiedz się więcej
 9. Podróż spełnionych życzeń

  Podróż spełnionych życzeń

  Jak świat długi i szeroki, wszędzie natrafiamy na miejsca, których odwiedzenie niekoniecznie musi wiązać się z zaspokojeniem czystej ciekawości. Ich nazwy nie figurują zazwyczaj w oficjalnych przewodnikach. Za to wieści o ich osobliwej mocy, mimo iż przenoszone pocztą pantoflową, nie giną.

  Dowiedz się więcej
 10. Przeklęte klejnoty

  Przeklęte klejnoty

  Biada temu, kto dostanie się w krąg złowieszczego ich oddziaływania. Przekonali się o tym niektórzy posiadacze przesyconych demoniczną siłą klejnotów. 

  Dowiedz się więcej
 11. Roślina wie

  Roślina wie

  Paprotki, czy draceny są specjalistami od telepatycznych przekazów.

  Dowiedz się więcej
 12. Klątwa na czterech kółkach

  Klątwa na czterech kółkach

  Są miejsca, rzeczy w obecności których nasze życie zaczyna przypominać senny koszmar. I jeśli staliśmy się nieoczekiwanie ofiarą serii irracjonalnych wypadków, chorób ,słowo klątwa zaczyna nabierać dla nas całkiem innego znaczenia.

  Dowiedz się więcej
 13. Zapuszkować optymizm

  Zapuszkować optymizm

  - U wielu ludzi widzę szansę na szczęście. Tylko, że oni nie chcą w to uwierzyć. Zgoda na bylejakość przychodzi im łatwiej. - twierdzi krakowska chiromantka i bioenergoterapeutka Swietłana Dorzak.

  - Pewnych wydarzeń nie wolno, a przynajmniej nie powinno się przyspieszać. - uważa Aida Kosojan Przybysz, jasnowidząca z Warszawy.- Nie zgubimy ich. Staną przy nas w najbardziej odpowiedniej chwili.

  Dowiedz się więcej
 14. Zdążyć przed złym czasem

  Zdążyć przed złym czasem

  Śmierć, ostateczność zawsze funkcjonowały, jako definitywny koniec naszego fizycznego istnienia. Nie dostrzegamy, jak bardzo wielu ludzi w ogóle nie żyje. Ich egzystencja jest jedynie pozorna. Ogranicza się do rytualnych zachowań, powielanych schematów. 

  Dowiedz się więcej
 15. Żegnamy i pamiętamy

  Żegnamy i pamiętamy

  Każdy na swój własny sposób wyprasza bliskim zmarłym bilet do nieba.

  Dowiedz się więcej
 16. Artykul - Tak się dzieje na Wawelu

  Artykul - Tak się dzieje na Wawelu

  Astrolog z dokładnością szwajcarskiego zegarka przepowiedział datę narodzin przyszłego nosiciela polskiej korony. Wołoski władca Dracula z równą precyzją orzekł o śmierci bożego pomazańca. Rzecz dotyczyła Władysława Warneńczyka, najbardziej nieprzeniknionej postaci z pocztu polskich monarchów.

  Dowiedz się więcej
 17. Zrobieni na szaro

  Zrobieni na szaro

  Jesteś morderczo zmęczony a pomimo to nie możesz zasnąć. Coraz częściej dopada cię ból głowy i kołatania serca. Jakby tego było mało twoje siły witalne gdzieś się ulotniły. Sprawdź, czy nie stałeś się ofiarą promieniowania tzw. szarego.

  Dowiedz się więcej
 18. Lekarz z Tybetu

  Lekarz z Tybetu

  Choroby mózgu atakują głównie ludzi skrytych, tłumiących swe emocje i uczucia.

  Dowiedz się więcej
 19. Zaszyfrowana mogiła

  Zaszyfrowana mogiła

  Skarby templariuszy – to hasło skutecznie elektryzuje poszukiwaczy ukrytych bogactw. Obrosły już legendą zakonny majątek, według opinii wielu, figuruje na liście najpokaźniejszych.

  Dowiedz się więcej
 20. Osobliwe przestrogi

  Osobliwe przestrogi

  Od niepamiętnych czasów możni tego świata wędrowali na wieczny odpoczynek z dość pokaźnym i cennym ekwipunkiem. Wśród przedmiotów towarzyszących nieboszczykowi w pośmiertnym lokum nie brakowało i takich, które zakwalifikowano później do bezcennych dzieł sztuki. Trudno się zatem dziwić, że  mistrzowie złodziejskiej profesji wyspecjalizowali się w plądrowaniu co bardziej okazałych mogił.

  Dowiedz się więcej
 21. O czym mówią zaświaty

  O czym mówią zaświaty

  Jest mokro, zimno. Otchłań oblepia mnie coraz bardziej. Zagęszcza się. Brakuje mi powietrza. Duszę się. 

  Dowiedz się więcej
 22. Rozpoznać wampira

  Rozpoznać wampira

  Pewność siebie jest najlepszym strażnikiem przed wampirami.

  Dowiedz się więcej
 23. Wykreować dobry czas

  Wykreować dobry czas

  Nie mogę wyrokować o ludzkich losach, a jedynie pokazywać szansę i możliwości.

  Dowiedz się więcej
 24. Na skraju lasu... w Osiej Górze

  Na skraju lasu... w Osiej Górze

  Osia Góra - mała, niepozorna wydawać by się mogło pod kolbuszowska wioska, znana jest mieszkańcom regionu..., a może i kraju. A to za sprawą niezwykłego zdarzenia, kiedy to na skraju pobliskiego lasu Matka Boska ludziom się objawiła.

  Dowiedz się więcej
 25. Przywołać nieśmiertelność

  Przywołać nieśmiertelność

  Na jednej z krakowskich ulic zobaczyłam niecodziennego osobnika. Unosił się w powietrzu. Był dziwny. Przyglądał się, jak gdyby rozbawiony. Raptownie zdałam sobie sprawę. że ujrzałam to, czego oko ludzkie zazwyczaj nie ogląda. 

  Dowiedz się więcej
 26. Spotkania z pożegnanymi

  Spotkania z pożegnanymi

  Nie wiem skąd przyszła, ale jestem pewien, że zobaczyłem konkretną osobę. Matka była mniej więcej w tym samym wieku, w jakim umarła. Wyglądała jednak na zdrowszą i szczęśliwszą niż pod koniec życia. 

  Dowiedz się więcej
 27. Interwencja z zaświatów

  Interwencja z zaświatów

  Miałam czterdzieści lat, kiedy lekarze stwierdzili u mnie chorobę nowotworową. Konieczna była operacja. Diagnozy były mało pocieszające. Dawano mi jedynie 5 procent szansy, że guz nie jest złośliwy, pięć procent nadziei na życie. 

  Dowiedz się więcej
 28. Charakter z marginesu

  Charakter z marginesu

  Wprawne oko grafologa potrafi nie tylko określić osobowość człowieka, biorąc pod lupę charakter jego pisma. Równie wiele informacji dostarczą marginesy, jakie każdy z nas preferuje.

  Dowiedz się więcej
 29. Polowanie na Anioły

  Polowanie na Anioły

  Zapal trzy świece w złotym kolorze, ułożone na złotym obrusie. Przez 15 minut przywołuj swojego Anioła po trzykroć powtarzając „Przybądź”. 

  Dowiedz się więcej
 30. Firma pyta jasnowidza

  Firma pyta jasnowidza

  Firmy coraz częściej korzystają z wiedzy osobliwych specjalistów. 

  Dowiedz się więcej
 31. Wytrychy do szczęścia

  Wytrychy do szczęścia

  Magnetofonowe usypiacze, karciane przewodniki wreszcie szklane kule, mają stać się dziś niezawodnym wytrychem do zbadania niezbadanego. Talizmany i amulety skutecznie obronią przed zakłóceniami szczęśliwych emisji. Zamieniane na złotówki przepustki do tajemnicy do niedawna jeszcze służyły wybranym. Dziś magia znalazła się na handlowym topie.

  Dowiedz się więcej
 32. Na kogo trafił...

  Na kogo trafił...

  Nie brakuje zawodów, których przedstawiciele w sposób szczególny narażeni są na kaprysy losu. Zimna kalkulacja, precyzyjne zaplanowanie czy wysokiej klasy profesjonalizm na nic się nie zdadzą, kiedy w nasze życie wkracza pech.

  Dowiedz się więcej
 33. Targowanie z Panem Bogiem

  Targowanie z Panem Bogiem

  Proszę wyłączyć magnetofon. Nagrywanie przeszkadza mi w nawiązaniu kontaktu. Nie chcę, pisali o tym, co tu zobaczycie. I tak już jesteśmy napiętnowani przez mieszkańców wioski- wzbrania się pani Zuzanna, nazywana przez ludzi jasnowidzem i uzdrowicielką.

  Dowiedz się więcej

Produkty 34 do 66 z 118

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Ustaw kierunek malejący