Witamy na stronie agencji prasowej.

Zamknij

Registration

Profile Informations

Login Datas

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
Błędny adres e-mail
Wpisz adres e-mail
This email is already registered!
Wpisz hasło
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Jedno z pól zostało błędnie wypełnione lub Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.

Artykuły

Produkty 1 do 33 z 753

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący
 1. Trumny pod żaglami

  Trumny pod żaglami

  Puste kajuty, wymarły pokład, żadnych oznak katastrofy . Tak w skrócie brzmiały raporty, świadków którym dane było napotkać na swej drodze statki trafiające do spisów zaginionych. Od trzystu z górą lat funkcjonuje oficjalny rejestr przewoźników kursujących po wodnych szlakach świata. Od przeszło trzystu lat na listy te trafiają nazwy zbłąkanych

  Dowiedz się więcej
 2. Kiedy domy zaczynają mówić

  Kiedy domy zaczynają mówić

  Każda nasza myśl, każda emocja nie ginie. Wpisują się na ścianach naszych mieszkań. Kiedyś przemówią mrocznym przygnębieniem, czy nieuzasadnioną chwilą błogiego odpoczynku. Równie dobrze mogą zabić, co uskrzydlić. To już zależy od kronikarzy utrwalanych na murach emisji. 

  Dowiedz się więcej
 3. Z nogami do przodu

  Z nogami do przodu

  Wypoczynek na materacu z morskiej trawy czy słomy to gwarancja dobrego samopoczucia. Nie tylko broni nas przed szkodliwymi emisjami otaczających nas komputerów i radioodtwarzaczy. Okazuje się one równie skuteczny w schorzeniach reumatycznych i krążeniowych. 

  Dowiedz się więcej
 4. Apetyt na minerały

  Apetyt na minerały

  Często boli cię głowa. Czujesz się zmęczony i w dodatku bez ochoty do robienia czegokolwiek. W najmniej spodziewanym momencie dopadają cię kołatania serca. Powodem zdrowotnych kłopotów może być brak minerałów.  

  Dowiedz się więcej
 5. Mów mi wuju

  Mów mi wuju

  Tytułomania związana z właściwym nazywaniem naszych krewniaków zanika i to w tempie przyspieszonym. Może i dobrze.  Określenia naszych potomków w linii prostej są bowiem jeszcze do przełknięcia. Nazewnictwo przedstawicieli rodziny usadowionych na bocznych gałęziach drzewa genealogicznego wiąże się z niezłą jazdą.

  Dowiedz się więcej
 6. Tajna broń Stalina

  Tajna broń Stalina

  Bankier bez chwili wahania wypłacił mu 100 tys. rubli, za okazaniem jedynie czystego blankietu.Gorylom KGB zasugerował, że jest Berią. Pochowano go z honorami, należnymi najbardziej zasłużonym.

  Dowiedz się więcej
 7. Kiedy dzwoni w uszach

  Kiedy dzwoni w uszach

  Dzwoni ci w uszach. Uważaj. Może być to oznaką choroby np. anemii lub niedoczynności tarczycy. Nadwrażliwość na dźwięki bywa jednym z sygnałów niedoboru magnezu.

  Dowiedz się więcej
 8. Konstelacje i kuracje

  Konstelacje i kuracje

  Astrolog precyzyjnie określi choroby, jakie mogą nas zaatakować. Równie dobrze sprecyzuje czas, kiedy to nastąpi.

  Dowiedz się więcej
 9. Krzyk, jak klepsydra

  Krzyk, jak klepsydra

  Nieomylnym sygnałem, że w gruzińskiej czy ormiańskiej społeczności rozpoczyna się żałoba jest krzyk. Rodzina głośnym lamentem zawiadomi o śmierci najbliższego. Klepsydry z pewnością nie będą potrzebne. Zbiorowe zawodzenie podziała, jak poczta pantoflowa.

  Dowiedz się więcej
 10. Kup trumnę i czekaj

  Kup trumnę i czekaj

  Ostatnie pożegnanie po węgiersku z reguły oznacza kremację.  Istniejące w tym kraju krematoria m.in. Debreczynie i Budapeszcie pracują  więc pełną parą. Ich szefowie dbają, by i w tej osobliwej materii podążyć za obowiązującą modą .

  Dowiedz się więcej
 11. SMS od nieboszczyka

  SMS od nieboszczyka

  Chęć do kontaktów z zaświatami towarzyszyła ludziom od zawsze. Jeszcze kilkanaście lat temu, na spirytystycznym topie dominowały wirujące stoliki i tabliczki ouija. 

  Dowiedz się więcej
 12. Ktoś zmarł i nie chce się żyć

  Ktoś zmarł i nie chce się żyć

  Strata bliskiej osoby zawsze oznacza traumę, z którą trudno funkcjonować, nie sposób też zaakceptować. Reakcja na sam fakt śmierci jest różna, tak jak różna i nieprzewidywalna jest osobowość każdego z nas. 

  Dowiedz się więcej
 13. W trakcie pogrzebowej ceremonii przestała obowiązywać grobowa cisza

  W trakcie pogrzebowej ceremonii przestała obowiązywać grobowa cisza

  Śmierć bliskiej nam osoby, podobnie jak ceremonia pochówkowa w zależności od tradycji i zasobności portfela mają rożną oprawę. Zawsze i wszędzie pachną żałobą i świętym spokojem.

  Dowiedz się więcej
 14. Niech Ci jedzenie wyjdzie na zdrowie

  Niech Ci jedzenie wyjdzie na zdrowie

  Sporo się dziś mówi o zgubnych skutkach pochłaniania nadmiaru kalorii. Dziwnie cicho jest o tym, że żywność podobnie, jak przyprawy mają moc leczenia chorób. W najlepszym razie spożywając określone produkty wzmocnimy swój układ immunologiczny. A wtedy żadne choroby nam nie straszne.

  Dowiedz się więcej
 15. Zwalcz wirusy po swojemu

  Zwalcz wirusy po swojemu

  Znane od pokoleń dobroczynne zioła oraz naturalne środki są niezwykle skuteczne w walce z infekcjami, które na nas czyhają wiosną. Jest jeden niezbędny warunek - naturalne sposoby walki z przeziębieniem należy zastosować jak najszybciej- twierdzi MONIKA COMPAŁA - CZERWONKA, rzeszowska farmaceutka.

  Dowiedz się więcej
 16. Wywołani do pamiętania

  Wywołani do pamiętania

  Krajobraz wszystkich nekropolii, jak kraj długi i szeroki, ma jeden wspólny mianownik. Wszystkie pachną żałobą i świętym spokojem. W zależności od zasobności portfeli wreszcie hojności żałobników ostateczne lokum będzie miało wygląd skromnej mogiły lub okazałej kamienicy. 

  Dowiedz się więcej
 17. Tam gdzie spełniają się marzenia

  Tam gdzie spełniają się marzenia

  Wieść o ich istnieniu funkcjonuje jedynie w nieoficjalnym obiegu. O osobliwościach z nimi związanych z reguły milczą przewodniki. Mimo to niezmiennie oblegane są przez turystów.

  Dowiedz się więcej
 18. Wstrzelili się we własny koniec

  Wstrzelili się we własny koniec

  Sporadycznie jedynie i niewielu miało okazję przekroczyć granicę własnego „pożegnania”. Byli i tacy, którzy widzieli swój własny pogrzeb i opłakujących go krewniaków.

  Dowiedz się więcej
 19. Danie po parysku

  Danie po parysku

  Ma być lekko, pożywnie i niskokalorycznie, choć na kulinarne przysmaki nie skąpi się pieniędzy. O ile śniadanie nad Sekwaną ograniczy się do creissant, bułki moczonej w kawie, obiad będzie już bardziej syty.

  Dowiedz się więcej
 20. Kiedy choleryk spotka flegmatyka

  Kiedy choleryk spotka flegmatyka

  Specjaliści od komunikacji niewerbalnej dobrze wiedzą, że w trakcie wzajemnego rozpoznawania i zjednywania sobie ludzi nie słowa są najważniejsze, a gesty i zachowania.

  Dowiedz się więcej
 21. Karta zgonu jest przepustką do zmierzenia się z biurokracją

  Karta zgonu jest przepustką do zmierzenia się z biurokracją

  Wraz z rozpoczętą, co dopiero żałobą czeka nas wędrówka po urzędach. Dopiero załatwienie stosownych formalności stanie się przepustką do zorganizowania pożegnalnej ceremonii. 

  Dowiedz się więcej
 22. Bezsensowna bezsenność

  Bezsensowna bezsenność

  Kiedy i dlaczego dopada na bezsenność, na to pytanie nie znaleziono jeszcze jednoznacznej odpowiedzi. Jedno jest pewne listy skazanych na wypoczynek z otwartymi oczami  wydłużają się wciąż o nowe ofiary.

  Dowiedz się więcej
 23. Artykuł - Co jasnowidz wie o sobie

  Artykuł - Co jasnowidz wie o sobie

  Jasnowidzący - Czytają w ludzkich życiorysach rozszyfrowują określone liczny, daty, fakty symbole. A, czy potrafią pomóc sobie samym i najbliższym? Okazuje się, że wobec własnych problemów pozostają bezradni.

  Dowiedz się więcej
 24. Artykuł - Nowożeńcy

  Artykuł - Nowożeńcy

  Ślub to uroczystość, w trakcie, której nawet najbardziej zagorzali sceptycy skłonni są hołdować wszelkim przesądom. Skwapliwie, więc przeglądają kalendarz, by ustalić najbardziej fortunny termin, kiedy wypowiedzą sakramentalne „tak”

  Dowiedz się więcej
 25. Nie musisz cierpieć, zaufaj fachowcom

  Nie musisz cierpieć, zaufaj fachowcom

  Ból bywa tępy i ostry, może trwać kilka godzin lub dni, ale może też nękać latami. Ma wiele oblicz i jeden wspólny mianownik. Skutecznie utrudnia nam życie. Długotrwały może zrujnować psychikę, uniemożliwić pracę. Nie bez powodu umiejętność radzenia sobie z nim jest tak ważna.

  Dowiedz się więcej
 26. Głodówka - Apetyt na zdrowie

  Głodówka - Apetyt na zdrowie

  Aplikowanie sobie kilkudniowych głodówek z pewnością pozwoli nam na utrzymanie młodzieńczej sylwetki. Niekoniecznie, jednak będzie miała ona właściwości lecznicze. Stosowana w drastycznej formie lub trwająca zbyt długo, może skutecznie zrujnować nasze zdrowie. Zanim, więc zrezygnujemy z kulinarnych specjałów, warto wcześniej poradzić się specjalisty.

  Dowiedz się więcej
 27. Hiszpanie lubią pieprzyć

  Hiszpanie lubią pieprzyć

  Barcelona nie narzekała nigdy na brak turystów. Szczególnie amatorzy nocnej zabawy wybierają hiszpański kurort na miejsce wakacyjnego wypoczynku.  Właściciele restauracji i całej gamy rodzinnych knajp, zwyczajowo już serwują przybyszom dania z oliwą i czosnkiem w roli głównej. 

  Dowiedz się więcej
 28. Mój przyjaciel kot

  Mój przyjaciel kot

  Kto nie skumplował się z kotem do końca nie zrozumie jego charakteru. Jedną cechę, jaką będzie wstanie wymienić, to niezależność. I faktycznie. O ile psy postrzegane są, jako uosobienie wierności, w kocią naturę wpisana jest skłonność do chodzenia własnymi ścieżkami. 

  Dowiedz się więcej
 29. Kiedy dziecko ma depresję

  Kiedy dziecko ma depresję

  Atakującym nas dziś schorzeniom, z depresją w roli głównej poświęcamy coraz więcej uwagi. Niewiele mówi się o depresji dziecięcej. A tymczasem w gabinetach specjalistów pojawia się coraz więcej młodocianych pacjentów, dotkniętych tą właśnie chorobą. Spośród nich, aż 80 proc. myślało o samobójstwie, lub usiłowało je popełnić. Na ten desperacki krok decydują się nawet 8 - latkowie. 

  Dowiedz się więcej
 30. Demoniczne czaszki

  Demoniczne czaszki

  Pochodzą z odmiennych rejonów świata. Wykonane są z różnych materiałów. Z pozoru nie mają ze sobą nic wspólnego. Tylko z pozoru. Każda z nich emanuje trudną do określenia, przeczuwaną siłą. Ich dziwne oddziaływanie nie należy jednak do dobrotliwych.

  Dowiedz się więcej
 31. Wojna na dźwięki

  Wojna na dźwięki

  Odtajnione archiwa służba specjalnych dowiodły, że  masowe eksperymenty ze świetlnymi impulsami w roli główej prowadzono już na początku lat 60. I okazały się groźną, choć niewidzialną bronią. Rosjanie systematycznie częstowali świetlnymi migawkami amerykańskie obiekty. Z pozoru nic nie znaczące pulsujące błyski skutecznie dekoncentrowały ofiary dziwnego ataku. 

  Dowiedz się więcej
 32. Człowiek znikąd

  Człowiek znikąd

  Myśl to potęga, to twierdzenie słyszymy coraz częściej. Jej działanie opiera się wszelkim granicom. Nie ma w niej miejsca na bariery. Energia, pochodząca z naszych wyobrażeń jest kreatywna i nieskończona. Dowodem stał się człowiek, który zaistniał stworzony potęgą myśli i woli grupy osób.

  Dowiedz się więcej
 33. Przepych niemile widziany

  Przepych niemile widziany

  Tradycja islamska, podobnie jak żydowska, wyeliminowała z pochówkowego obyczaju, trumny. Nieboszczyk jest szczelnie owinięty mniej czy bardziej okazałym całunem. Inna niż w judeochrześcijaństwie jest także wielkość mogiły. Muzułmanin chowany jest w grobie bardzo głębokim, głowa ku zachodowi. W momencie zmartwychwstania ułatwi mu to znalezienie drogi do położonej na wschodzie Mekki.

  Dowiedz się więcej

Produkty 1 do 33 z 753

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący